Skocz do zawartości
jeronimo

Galaxy J5 - pierwsze wrażenia i pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, jestem kozakiem :P

post-215265-0-64860500-1451326909_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    punk
    Przypuśćmy że jak dziennie działam na Internecie do godziny, rozmawiam pół godziny i tak jeszcze pół godziny dziennie innych czynności (SMS, zdjęcia itp) to ile powinna wytrzymywać bateria?

2-3 dni spokojnie. Mi przy około 5 godzinach na wyświetlaczu. 3 godzinach rozmów wytrzymuje 2 dni. Za kilka dni nawet wam wrzucę screeny. Bateria jest naprawdę dobra, jestem pozytywnie zaskoczony. Przy tym telefonie serio można zapomnieć o ładowarce.

bo lte dużo ciągnie

Akurat LTE ciągnie mniej baterii niż H+, przynajmniej pod warszawą gdzie jest cały czas zasięg LTE i telefon nie musi co chwile szukać sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@punk ja bym napisał, że nie tyle bateria jest dobra, fakt jest pojemna ale dobre wyniki zawdzięczamy stosunkowo niedużemu poborowi energii ( amoled o nie wygórowanej rozdzielczości + procesor który też ma niezbyt duży apetyt). Cała ta konfiguracja + pojemna bateria robi wynik. 

Edytowane przez Łukasz1403

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@1szymon4
    Z tego co pamiętam, była na starsze telefony jakaś apka, która kasowała nabicie licznika, bodajże Triangle Away. Jak możesz to przetestuj  i daj znać czy działa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arlon

@@japier12 licznika flashowań tylko. A jeśli na j5 jest knox i jest nabity to tego nie cofniesz już.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da rady niczym tego zrobić (bynajmniej na razie). Sobie wymyślili jakiegoś knoxa, pff

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale można to usunąć, wywal wszystkie apki z Knox w nazwie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Bez roota się chyba nie da...

Wysłane Samsungiem Galaxy J5 (SM-J500FN)™

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cegulla

Przeczytałem całe 5 stron tematu i spotkałem się z opiniami, że telefon działa płynnie, ma dobrą baterię i ma w miarę fajny aparat. Te cechy mi się podobają, ale nie wiem jakie ten telefon ma wady ? Czy temu telefonowi coś dolega ? Kiedyś coś słyszałem o jakiś wadliwych guzikach w tym telefonie czy coś, ale jaka jest prawda to właśnie nie wiem :P Chciałbym ten telefonu polecić Tacie, który wymaga aby od telefonu by dzwonił, działał płynnie i dało się na nim używać aplikacji typu yanosik itp ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Wadą może być brak czujnika światła, czy podświetlenia przycisków menu i wstecz. Podobnie z brakiem diody powiadomień. Nie są to.jakieś wady, które by skreślały ten model, no ale jzkiś malkontent mógłby się czepiać.

Niektórzy na aparat narzekali, że coś źle łapie ostrość. Ja tego u siebie nie widzę, ale może nie u każdego to się ujawnia. Również fakt, że aparat trochę wystaje, też można uznać za wadę. Jednak cała seria A, oraz J tak ma, więc takie zamierzenie producenta. Ja mam etui, w którym nie wystaje, i po kłopocie.

Wysłano przy użyciu LG L7 II (P710) Tapatalkiem 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi