Skocz do zawartości
pesymik

czy warto kupować ubezpieczenie wyświetlacza?

Rekomendowane odpowiedzi

pesymik

Ten temat nie dotyczy tylko Z3 Compact ale akurat taki chce kupić w abonamencie dlatego tutaj piszę. Zastanawiam się nad kupnem ubezpieczenie wyświetlacza 5 zł/miesiąc.I mam pytanie czy ktoś korzystał z takiej usługi i czy w ogóle jest sens jest na coś takiego wydawać kasę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak sądzisz? Zobacz sobie ile jest tematów bo ludziom popękały ekrany "same z siebie" a co to jest 5zł/ miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jotwu

5zł miesięcznie to niewiele a pamiętaj o tym że nawet jak szkło "samoistnie" nie pęknie (w co nie wierzę) to zawsze tel możesz upuscic, uderzyć o coś itp

A gwarancja nie uwzględnia uszkodzenia z winy użytkownika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pesymik

niby tak ale w takich ubezpieczeniach zawsze jest jakiś drobny druczek. i niby płacisz ale i tak ci nic to nie daje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jotwu

Więc dlatego też warto dobrze się zapoznać z warunkami ubezpieczenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pesymik

hmmm nagłe trudne do uniknięcia zdarzenie albo zniszczenie przez osobę trzecią(hmmm ciekawe czy dzieci biorą pod uwagę). No nic będę musiał odwołać kuriera z umową bo nie da sie tego już włączyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brałem parę dni temu z3 z orange i stałem nad tym samym dylematem. Już miałem zaznaczyć ubezpieczenie ale poczytałem w internecie i niestety bardzo dużo osób pisało, że to ubezpieczenie wyświetlacza to jedna wielka ściema - ubezpieczyciel wymiguję się jak tylko może i zawsze znajdzie coś, że koniec końców decyzja odmowna.

Ja podpisałem umowę bez ubezpieczenia.

Nie namawiam - poczytaj w internecie, jest bardzo dużo tematów o ubezpieczeniu wyświtlacza w orange. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m.sta

Ja natomiast słyszałem dużo dobrego ALE trzeba się zapoznać z warunkami i się do nich stosować. Dwóch znajomych rozwaliło sobie szybki - jeden SGS3 drugi w jakimś sony oboje dostali wymiany wyświetlaczy ale dlatego że byli kumaci. Otóż najpierw w internecie doczytali że do uszkodzenia musiała przyczynić się osoba trzecia - jakąś ściemę wcisnęli i przeszło. Więc da się, myślę że warto zwłaszcza że jest to koszt jednego lepszego piwa czy paczki chipsów których warto sobie odmówić raz w miesiącu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto, tylko najpierw zapoznaj się dokładnie z warunkami umowy.Musisz dopasować wersję wydarzeń do regulaminu i bez problemu telefon zostanie naprawiony  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    renji84

1. Zawsze trzeba sie dokładnie zapoznać z tym co sie podpisuje a małym druczkiem przeczytaC 3 razy. 

2. Wiem, to trudne jak sie podpisuje umowę w salonie, bo kto będzie siedział i czytał umowę pisaną drobnym maczkiem na kilkanaście stron. 

3. Zawsze można taką umowę wziąć do domu nie podpisaną dokładnie przeczytać i wtedy z powrotem się udać do salonu na podpisanie.

4. Nawet jak się podpisze w ciągu 14 dni można odstąpić bez podania przyczyny.

5. Ubezpieczenie dobra rzecz, ale jak jest to ubezpieczenie a nie produkt ubezpieczenio-podobny dlatego patrz pkt. 1. 

6. Ubezpieczyciel zawsze będzie szukał furtki aby odszkodowania nie wypłacić bo wtedy nie zarabia. 

7. W Polsce nawet będzie się wymigiwał, lub zaniżał wysokość odszkodowania bo w Polsce 90% ludzi się odwoła, przyjmie odmowę na klatę i odejdzie od lady z podkulonym ogonem ku uciesze ubezpieczyciela.

8. O sojowe trzeba walczyć, jak nie samemu to przez adwokata, jest wielu adwokatów którzy honorarium biorą tylko wtedy jak wygrają, a wtedy i tak fakturkę za adwokata płaci ubezpieczyciel.

Manipulowanie wersją wydarzeń dla osiągnięcia korzyści majątkowej jest przestępstwem z art. 271 KK.  § 1 i § 3. Do tych co proponują i podpowiadają, panowie w pewnych okolicznościach jest to przestępstwo z art. 18 KK. § 3.

Edytowane przez renji84

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi