Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

K9G

Nexus 6P - bumpery, case'y, futerały itd.

Rekomendowane odpowiedzi

K9G

@@pczepnik

A jak tłumienie wstrząsów w porównaniu z diztroniciem w tym casie? Żona upuszcza telefon średnio raz na 3 dni, więc musi być dobrze ;]

Edytowane przez K9G

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pczepnik

Zachodzi około 2 mm wyżej niż ekran, guma wydaje się być dosyć wytrzymała. Wg mnie będzie dobry na obcierki i małe uderzenia. Na asfalt bym nie rzucał ani w tym ani w diztronicu;)

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym ogłosić, że znalazłem św Graala wśród case'ów! Head case się nazywają. Na ebayu są dostępni. Przy zakupie kilku sztuk można liczyć na spore rabaty. Ja zakupiłem 3w cenie 2. Faktura super przyjemnej i super przylepnej gumy na pleckach. Można telefonem machać trzymając w dwóch palcach. Polecam z całego serca! Dodatkowo case przychodzi w takim jakby piórniku z folii zamykanym na zamek. Dla fanów trzymania wszystkiego na półkach jak znalazł! Łapcie linka http://m.ebay.co.uk/itm/HEAD-CASE-DESIGNS-COLOUR-BLOCKING-SOFT-GEL-CASE-FOR-HUAWEI-NEXUS-6P-/191805524145?nav=SEARCH

Czy na ramkach też jest guma? Trzyma mocno telefonu? Pytam bo mam teraz bugdroida i właśnie etui jest dość luźne na ramce. Czy są wyciecia na klawisze funkcyjne? Można prosić o fotki z różny stron? Przesyłka rozumiem że free:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pczepnik

Przesyłka za free. Masz pełen opis w linku. Zdjęcia zrobię jak wrócę do domu. Ramki ładnie zachodzą na boki telefonu. Boki przezroczyste, grafika tylko na pleckach. Brak wycięć na przyciski ale działają bardzo ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    K9G

Odpadam, bo się kolory nie podobają :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mastefix

Kolory super tylko ja nie ogarniam opłat:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pczepnik

Wy tak na serio? Podany link na tacy jest. Jeżeli chcecie poszukać dostępnych w Polsce to szukajcie..

Edit: dorzucam zdjęcia poglądowe. Wykonane jabłkiem więc się proszę nie czepiać ;)

cc146b4311e8434cc284654993db0931.jpge19b0658268e3b7cbcd4c6170528aaff.jpgf0d62586e9187e0eb74ffef86e4cc009.jpg

Edytowane przez pczepnik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Właśnie założyłem nillkin Nature! Szczerze polecam! Niemal nie zmienia wielkości telefonu a solidnie wykonany!

Sprawdziłem, zamówiłem, jestem bardzo zadowolony. Wcześniej miałem podobny futerał tylko grubszy, teraz mam wrażenie jakbym miał w ręku zupełnie inny telefon :D Niby nic, ale jest różnica. Fajnie, że jest zatyczka na usb, nie będzie się tak mocno gromadził kurz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wy tak na serio? Podany link na tacy jest. Jeżeli chcecie poszukać dostępnych w Polsce to szukajcie..

Edit: dorzucam zdjęcia poglądowe. Wykonane jabłkiem więc się proszę nie czepiać ;)

cc146b4311e8434cc284654993db0931.jpge19b0658268e3b7cbcd4c6170528aaff.jpgf0d62586e9187e0eb74ffef86e4cc009.jpg

Dzięki! A można z boku fotkę :D ? Pytałem o sprzedaż w Polsce, bo nie mogę znaleźć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi