Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
K9G

Nexus 6P - bateria, dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mialem niedawno problem z bateria (na poczatku Nexus wylaczal sie samoistnie jak bateria miala 15-30%, pozniej nawet przy 80% po wlaczeniu aparatu). Telefon kupowalem w X-KOM w maju 2016 - dlatego oddalem na naprawe gwarancyjna w marcu 2018. Juz w X-KOM jak zostawialem telefon, zostalem poinformowany, ze raczej nie bedzie naprawy tylko zwrot pelnej kwoty z paragonu. Tak sie stalo, dolozylem niewiele i od tygodnia ciesze sie nowym Pixelem 2 XL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mastefix

Ja oddałem telefon na naprawę gwarancyjną... uszkodził się ekran...niestety juz nie ma części....po 1.5 miesięcznej walce, dostalem nowy telefon Huawei P10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smykoo
    W dniu 9.04.2018 o 16:03, _Siggy_ napisał:

Tez mialem niedawno problem z bateria (na poczatku Nexus wylaczal sie samoistnie jak bateria miala 15-30%, pozniej nawet przy 80% po wlaczeniu aparatu). Telefon kupowalem w X-KOM w maju 2016 - dlatego oddalem na naprawe gwarancyjna w marcu 2018. Juz w X-KOM jak zostawialem telefon, zostalem poinformowany, ze raczej nie bedzie naprawy tylko zwrot pelnej kwoty z paragonu. Tak sie stalo, dolozylem niewiele i od tygodnia ciesze sie nowym Pixelem 2 XL.

U mnie niestety jest to samo. Sam się wyłącza i bez ładowarki nie da się go włączyć. Praktycznie nie da się używać. Smartfon na kabel...no kuriozalna sytuacja. To jest świetny sprzęt, ale wadliwe baterie niestety psują przyjemność z użytkowania. Też kupiłem w x-kom. Czyli polecasz im go oddać na gwarancję? Ile czekałeś na decyzję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi