Skocz do zawartości
Adamee

Rom Myphone Fun3

Rekomendowane odpowiedzi

Adamee

Witam jestem posiadaczem telefonu myphone fun3. Probowałem instalować custom romy jednak zaden nie przypadl mi do gustu. W kazdym mam jakies błedy. Dlatego mój problem, czy jest do pobrania stock rom do fun3 i czy da sie go zainstalowac przez cwm?

Edytowane przez Adamee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiltel

Też bym był zainteresowany takim romem który już zawiera poprawkę wskaźnika baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

napiscie do my fone (@) opiscie problem i poproscie o wysłanie romu ,lub niech ktos zrobi backup czystego romu i wam zapoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiltel

Serwis myphone nie udostępni romu. Jeśli ktoś ma wgrany najnowszy firmware w swoim Fun 3 to mam wielką prośbę aby zrobił tak jak kolega wyżej napisał backup czystego romu w recovery i następnie udostępnił go nam. Na pewno wiele osób będzie zadowolonych.

Edytowane przez kiltel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adamee

Sam dwa dni temu napisałem do myphone oto ich odpowiedźDzień dobry,

Dziękujemy za zainteresowanie naszym produktem i kontakt z serwisem. W odpowiedzi na zgłoszenie informujemy iż koszt wymiany oprogramowania wynosi 60 zł + koszta transportu 14zł. Urządzenie należy dostarczyć na adres naszego Wrocławskiego serwisu na własny koszt. Dokładny adres w stopce. Do przesyłki należy dołożyć informacje w jakim celu została nadana paczka (tzn. do wyceny naprawy odpłatnej) do serwisu oraz adres zwrotny wraz z numerem kontaktowym lub adresem mailowym (zalecane).

Chcielibyśmy jednocześnie zaznaczyć iż przedstawione koszty nie są wiążące a dokładna wycena zostanie podana po ekspertyzie przeprowadzonej w naszym serwisie.

Nie sprzedajemy części zamiennych i nie udostępniamy oprogramowania. Ekspertyza dla napraw płatnych przygotowywana jest w przeciągu 30 dni roboczych. Naprawa odbędzie się dopiero po zaakceptowaniu ekspertyzy przedstawionej przez serwis po sprawdzeniu urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiltel

Też pisałem i też dostałem podobną odpowiedź. W związku z tym ponawiam prośbę o udostępnienie backupu najnowszego romu od Fun 3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jazuu

Też bym był zainteresowany takim romem który już zawiera poprawkę wskaźnika baterii.

Wczoraj sciagnalem aktualizacje systemu, widzialem ze zawierala poprawke wskaznika baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiltel

Posiadasz fun3? To jeśli masz roota i cwm to jak możesz to zrób backup czystego systemu i udostępnij nam tu na forum jak możesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jazuu

Posiadasz fun3? To jeśli masz roota i cwm to jak możesz to zrób backup czystego systemu i udostępnij nam tu na forum jak możesz.

za pózno wlasnie dzis popsulem mojego fun3, sam poszukuje orginalnego romu

:(

Połączony post:

@@kiltel, możesz mi napisac w jaki sposob wgrac jakikolwiek rom na fun 3 ?

nie mam cwm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi