Skocz do zawartości
pakazek

Uchwyt do Era G1?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktos moze polecic jakis uniwersalny uchwych samochodowy pasujacy do telefonu Era G1. Oczywiscie po dobrej cenie, widzialem kiedys na allegro taki po 129zl, ale to troche drogo:).

Pozdrawiam,

Pakazek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem Norauto uniwersalny uchwyt chyba za 30zł. Nie wygląda najfajniej ale się spisuje :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten link z allegro to sama głowica !

musisz jeszcze dokupić ramię

bez tego jest bezużyteczna

no chyba że położysz ją sobie

na desce rozdzielczej

pozdro

Andrz3j

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale lipa:) ... niedlugo bede sprzedawac srubki, podkladki i inne czesci od uchwytow:)

Rzeczywiscie nie dopatrzylem ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    domelu

Ja polecam uchwyty i glowice firmy Herbert Richter (HR). Maja w ofercie roznego typu mocowania - rowerowe, na motor i do samochodu. Oddzielnie kupujemy glowice, ktore sa dedykowane pod konkretne modele smartphonow.

zalety:

- jak zmienimy telefon, zmieniamy tylko glowice - mocowanie zostaje

- mozna miec dwa mocowania - w samochodzie i na rowerze, a tylko jedna glowice, ktora przepinamy

- solidna konstrukcja, dobrze trzyma telefon

wady:

- cena ;)

(uzywam tylko na rowerze, moze niech ktos sie wypowie o samochodowych jesli ma)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ci sie sparwuje to na rowerze?? Sam chcialem takie cos kupic, ale noe wiem jak to jest pod wzgledem stabilnosci itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez jestem zainteresowany rowerowym uchwytem, ma ktos jakies doswiadczenia z tego typu uchwytow?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam uchwyt rowerowy i sprawuje się ponad przeciętnie, trzyma nawet na wybojach gdzie mocno telepie rowerem uchwyt firmy HR. Jedyny minus to własnie cena oraz brak możliwości przekręcenia telefonu do panoramy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    domelu
    Jedyny minus to własnie cena oraz brak możliwości przekręcenia telefonu do panoramy.

HR ma dwa ramiona na rower, jedno jest mniej skomplikowane, gdzie glowice przyczepia sie pionowo i drugie z mozliwoscia przekrecenia, wtedy mozna ustawic telefon poziomo.

Jak ci sie sparwuje to na rowerze?? Sam chcialem takie cos kupic, ale noe wiem jak to jest pod wzgledem stabilnosci itp.

Uzywam na kolarce, wiec nie mam amortyzacji, ale mimo to jest stabilnie - wczesniej trzeba dobrze przykrecic do kierownicy i w zaleznosci od potrzeb uzyc odpowiedniej ilosci gumowych podkladek, ktore sa w zestawie.

Jest jeszcze dodatkowe zabezpieczenie do trzymania telefonu, w postaci adaptera z gumka, mocowanego miedzy uchwytem a glowica. Polecam poszukac na allego "HR rower".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi