Skocz do zawartości
drozparz

Powiadomienia, smsy co jest?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.papa

Otoż mam taki mały a raczej spory problem. W dniu wczorajszym. bylem zmuszony z racji przebywania w pewnym miejscu trybu samolotowego. Po wylaczeniu trybu "samolot" wszystko genialnie. Z tym ze w tym samym momencie na drugim telefonie z ktorego bylo do mnie dzwonione, komunikat, ze jestem dostępny - u mnie żadnego powiadomienia że ktoś dzwonił. następna rzecz. O ktorej dowiedzialem sie już dzisiaj. nie doszly conajmniej dwa smsy. Dla wyjasnienia dodam, że mam zainstalowane GO Sms Pro . Ale dalej nie wiem dlaczego nie dostalem komunikatu o tym ze ktos dzwonil a polaczen bylo 3 z roznych numerow. no i smsy ktore nie doszly. czy to kwestia ustawien telefonu? czy orange zawalilo sprawe? o zglupialem jesli telefon mnie nie informuje o tak podstawowych rzeczach , ze ktos dzwonil , nie wspominajac o sms>:(:facepalm1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Drako

Stawiam że to wina sieci bo ja nie mam takich problemów a jak jestem poza siecią to później dostaje smsa od playa że ktoś dzwonił a smsy przychodzą normalne jak tylko wracam do zasięgu...

Pisane z blcka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Stawiam że to wina sieci bo ja nie mam takich problemów a jak jestem poza siecią to później dostaje smsa od playa że ktoś dzwonił a smsy przychodzą normalne jak tylko wracam do zasięgu...

No i tak właśnie powinno być przecież to nie pierwszy telefon ktory posiadam.... a tu taka niespodzianka

zrobilem test wszedlem w tryb samolotowy, zadzwonilem z drugiego numeru i owszem on dostal powiadomienie ze jestem dostepny, ja nie dostalem ze dzwonil:/

moze jakies sugestie? moglem cos przestwic w telefonie? bo w orange mowia ze mam aktywna usluge "ktos dzownil"

Edytowane przez drozparz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Drako

Najlepiej jak wsadzisz kart do innego telefonu i spróbujesz z trybem samolotowym (na wyłączonym tel) i wtedy zobaczysz czy dostaniesz powiadomienie. Jak nie przyjdzie wiadomo to Orange robi w męskiego członka. Jak przyjdzie to zrób w blacku wipe/hard reset (ustawienia fabryczne) to powinno pomóc, bo nie przypominam sobie jakiejś specjalnej opcji od tego... Ja specjalnie przetestowałem to przed chwilą i normalnie od Play'a po chwili dostaje SMS z informacją o nieodebranym...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi