Skocz do zawartości
Adam Graczyk_360619

Błąd przy aktualizacji oprogramowania. Po kilku procentach postępu wyrzuca Err:Ox1111002

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...Kilka dni temu zakupiłem nowego LG G3 (LG-D855) w sieci Media Markt.Po kilku dniach użytkowania otrzymałem aktualizację cyt."...Nowa wersja oprogramowania :V21a-OCT-20-2015(246,91 MB ). Ulepszenia wygody obsługi oferowane przez Google patch..."Następnie po pobraniu tej aktualizacji przystąpiłem do aktualizacji oprogramowania.Kiedy dochodzi do postępu aktualizacji 3 lub 4 % wywala mi na czarnym tle następujący komunikat cyt."Software update unavailable.Try update again with

LG PC Suite or contact.LG customer service. Err:Ox1111002 ".Następnie komunikat w języku polskim że instalacja nie powiodła się i proszą o spróbowanie później .Próbowałem kilkakrotnie i zawsze ten sam efekt.

Może ktoś miał podobny problem.Proszę o pomoc.

Pozdrawiam...

Edytowane przez bartekc00
    poprawiam nazwę tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DoNaTeLo

Pobierasz ROM z tej stronki : http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FWDEKOK232RIAAO32B894V8/D85521A_00.kdz 
    I instalujesz tym sposobem : http://forum.android.com.pl/topic/184703-instalacja-oprogramowania-za-pomoc%C4%85-lg-flash-tool/page-1 
    uprzedzam twoje pytania wszystko jest "legalne" i wgrywając tym sposobem oryginalny soft zachowujesz gwarancję. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uprzedzając kolejne pytania:

...stracisz to co miałeś zainstalowane na fonie (tak wiem, że tel ma dopiero kilka dni ale coś już tam się  nagromadziło) więc zrób jakiś backup, o ile jest Ci potrzebny

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti

Zamiast kombinować zainstaluj PC Suite i wykonaj naprawę urządzenia - usuń błędy aktualizacji zdaje się to się nazywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sopo19

Tak jak vvti napisal, mialem podobny problem i pomoglo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi