Skocz do zawartości
FASTT

Clash for Dawn

Rekomendowane odpowiedzi

FASTT

Witam. Chciałem wam zaproponować coś dla fanów sieczenia i krojenia wrogów czyli Clash for dawn.[/size]

mqdefault.jpg

Twórcy gry  przygotowali  kilka interesujących opcji sieciowych. Możemy znaleźć np. podziemia strzeżone przez silnych bossów, które można przemierzać samotnie lub we współpracy z innymi użytkownikami.

maxresdefault.jpg

Każdy gracz może dołączyć do gili ( lub stworzyć własną), by wraz z jej członkami wyruszać na raidy, czy też drużynowe lochy.  Można też zasilić szeregi jednej z dwóch frakcji – The Brotherhood oraz The Order.
    Do tego dochodzą rozmaite turnieje, a także ograniczone czasowo wydarzenia. Jeśli będziecie mieć dosyć walki z botami, można zmierzyć się z innymi użytkownikami na arenach PvP w dwóch lokacjach walcząc z przeciwną frakcją ( obecnie są dwie frakcje ).Kierowana przez nas postać może należeć przy tym do jednej z czterech klas – wojownika, łucznika, maga i kapłana.

maxresdefault.jpg

Każda z klas dzieli się dodatkow o na dwie różne specialności które wyposażone są oczywiście w określony zestaw umiejętności, które można rozwijać w czasie zabawy.

Twórcy gry obiecują, że zamierzają ciągle ją rozwijać. Pracują obecnie nad funkcją czatu głosowego, a także bitwach toczonych pomiędzy poszczególnymi gildiami. Planują również dodanie smoczych petów i trybu Raid Tower.

Co do grafiki to jest naprawdę na wys komi poziomie.

Gra miała premierę w drugiej połowie  października a więc jest szansa zaistnieć w TOP jeśli kogoś pociąga ten fakt ;)

Oficjalny trailer

https://youtu.be/1NBFjin7bsc

Pobierz  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ledo.clashfordawn.googleplay

Połączony post:
    Z mojej strony zapraszam na serwer europejski "2" do polskiej gildii ElitarniPL

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka Edytowane przez FASTT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemanko. Jak to wygląda z tym graniem 'onpine' bo gra mnie trochę odrzuciła po tym jak będąc na ok 20 lvl postaci dalej blakalem się po lokacjach z postaciami innych graczy sterowanych prze sztuczną inteligencję. Póki co cisne w Taichi Panda ale przerzucił bym się na coś mmorpg'owatego

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FASTT

Do 51 lvl jest sporo questów z botami a to po to aby lvl szybciej wbijać i tak naprawde dopiero jak dokonasz ewolucji to gra zaczyna dawac wiecej frajdy bo większość wbitego xp jest przy współpracy z innymi graczami.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Połączony post:

Dodam jeszcze ze wbijanie do 51 lvl idzie bardzo szybko (2dni) później 1lvl w 1-2 dni a po 60lvl 2-3 dni na 1lvl.

Pod warunkiem że wykonujesz wszystkie questy punktowane za Xp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Levider

Jaką klasę polecacie? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FASTT

Każda jest dobra tak naprawdę :)

Połączony post:

Zapraszam na europejski serwer nr 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KamOx

Witam. Jakie wymagania androida ma ta gra? Na Lg Spirit wyswietla ze urzadzenie nie jest zgodne z ta wersja

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi