Skocz do zawartości
kowal600

I9300 problem. nie dziala gps

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule nie dziala mi gps. po wlaczeniu jakiejkolwiek aplikacji do nawigacji itp jak mam wlaczone gps to to kolko na pasku stanu ktore powinno byc widoczne chwile pomiga jak powinno potem zanika i tak co chwile sie pojawia i znowu. sytuacja dokladnie jak na filmiku ponizej. co jest padniete i jak to mozna naprawic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juz probowalem. nic. po prostu nadajnik tak jakby mial zwarcie czy cos w tym stylu i wlacza sie i wylacza a w ustwieniach caly czas gps wlaczony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arlon

Kiedyś czytałem o problemach z gpsem i ludziom pomagało dokręcanie tylnych śrubek :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to tez sprawdzalem nie jest to wina anteny... To na bank cos na plycie glownej tylko nie wiem ktory modul jest za to odpowiedzialny  i czy da sie to zrobic ze zwyklym hot airem bo w bga sie nie bawilem ale z wymiana gniazd usb i mikrofonow w s3 mam juz doswiadczenie

_ problem rozwiazany, pomoglo wygrzewanie plyty glownej hotairem i wszystko juz dziala

Edytowane przez kowal600

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

jakiś czas temu miałem problem z ciągle restartującym się telefonem. Winnym okazał się przycisk załączający. Po jego wymianie mam problem z złapaniem sygnału GPS - ikona z GPS załączy się tak jakby szukał sygnału, czarny pounkt w środku ikony mrugnie dwa razy i ikona się wyłącza.GPS test w polu GPS status wyświetla "no fix". Proszę o pomoc w stwierdzeniu co zepsułem podczas wymiany tego włącznika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi