Skocz do zawartości
rafik

Bateria w I5700

Rekomendowane odpowiedzi

rafik

Witam samsung galaxy i5700

1. ile godzin wytrzymuje wam bateria

2 ile czasu formatowaliście baterie i ile razy

jakie podstawowe programy wgrać do komórki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OO to temat dla mnie;)

Po kupnie telefonu od razu zabrałem się za testy (nie naładowałem do pełna telefonu tak jak radzi producent) i później samsung trzymał mi jeden dzień. Było to bardzo mało!! Do tego stopnia, że siedząc w pracy nie wiedziałem, czy tel wytrzyma do wieczora (czyli około 6 odłączyłem od ładowarki a już około 22 byłem w domu). Co zrobiłem? Coś co nie powinno w sumie zadziałać. Podłączyłem telefon około 24:00 do ładowarki. Odłączyłem około 6:00. Po czym rozładowałem prawie na maksa telefon (pokazał się komunikat, że bateria jest naładowana mniej niż w 5 %- czy coś w tym rodzaju). Następnie podłączyłem telefon do ładowania na około 9 godzin. Powtórzyłem dwa razy operację i co?? Dziś mija 48 godzin od ostatniego ładowania. Przez ten czas:

22 minut rozmów

19 sms wysłanych

22 sms odebranych

15 minut w internecie

3 aplikacje pobrane i zainstalowane w markecie

60 minut grania w jakąś grę

6 maili odebranych (sam tekst. nie wiem ile zajmowały- nie sprawdzałem)

3 maile wysłane

4 zrobione zdjęcia

30 minut muzyki na słuchawkach

No mniej więcej to by było tyle. W każdym razie dalej mam 50% baterii. Dla mnie wynik bardzo dobry! Cały czas mam 3G. Przez około 30% czasu mam WiFi. Przez resztę używam zwykłej sieci komórkowej. Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy co, ale bateria zaczęła w końcu trzymać!! Jutro wieczorem napiszę ile będzie % po 72 godzinach:)

---------- Post dołączono 21st February 2010 o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano 20th February 2010 o 23:41 ----------

Dobra właśnie podłączyłem telefon do ładowarki. 3 dni wytrzymał:) Wynik jak dla mnie rewelacyjny!! Mój stary k700 tyle nie trzymał;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam 5 dni temu stałem się użytkownikiem Samsunga Galaxy. W moim przypadku bateria wytrzymuje 1,5 do 2 dni. Czy to jeszcze poprostu nie do końca sformatowana bateria (w moim przypadku dwa łądowania od nowości) czy to standardowy czas jaki ona wytrzymuje?? Ile wam trzyma bateria w galaxy??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zależy jakego masz softa i co masz włączone. ja przy zablokowanie 3G wyłaczeniu GPS Bluetooth i wifi to trzymało 1,5 dnia. natomiast przy upgrade do softa 2.1 o wiele sie poprawiło. jeżeli nie instaluje wielu aplikacji nie używam navi to potrafi przetrwać 3 dni:) (oczywiście rozmawiam i pisze sms)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

softa ma standardowego czyli 1.5 powiedz mi gdzie (tzn. skąd go wziołeś) i jak zrobiłeś upgrade systemu?? czy ta aktualizacija wiąże się z utratą gwarancij ?? i czy w wersij 2.1 można już wysyłać pliki przez bluetooth ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    finok

Gwarancje uznają. Podobno w ciągu pół roku ma być 2.1, ale to tylko plotki ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gwarancję uznają, jeżeli zaktualizujesz software za pośrednictwem oficjalnego oprogramowania (w tym przypadku BĘDZIE to Kies), czyli do "brandowanego" (Era, Orange or whatever). Chociaż, spotkałem się już z przypadkami, kiedy serwis nie chciał uwzględnić gwarancji, ponieważ "aktualizowałeś na własną rękę i coś spieprzyłeś, to sorry" - $$. Aktualizacja + gwarancja = serwis/punkt obsługi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    garet

Ja osobiście tylko 2 razy, mam ten telefon 2 tygodnie dopiero, ale trzyma 2-3 spokojnie przy częstym używaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok ;) dzięki i tak jak niedługo zakupię telefonik to pewnie oleję gwarancję (tylko wcześniej sprawdzę czy wszystko działa) i wgram 2.1 ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi