Skocz do zawartości
wojto131b

Nie działa głośnik i wibracje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Jestem posiadaczem overmaxa aim od jakiegoś roku, wszystko hulało i tańczyło do jakichś 3 tygodni temu...

Mianowicie korzystałem z telefonu jak co dzień, odłożyłem go na biurko i nagle przestał działać głośnik, kilka dni później zaraz po głośniku szlak trafił wibracje. Teraz nawet nie wiem czy ktoś próbuje się ze mną skontaktować czy nie. Myślicie że to usterka mechaniczna czy systemowa ? Pytam dlatego gdyż podobny problem miałem w zteku v970. Znajomy wgrał mi wtedy soft od bruno nie sockowy.

Miał ktoś z was podobną sytuacje ? Proszę was o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yi666

Jeżeli telefon masz jeszcze na gwarancji to na nią oddaj, natomiast jeżeli nie postaraj się zrobić master reset'a bądź wgrać rom'a/ softa ponownie. Możliwe jest że jakaś aplikacja/ śmieć poprzestawiał ci ustawienia w trybie Enginer co może powodować owe problemy. Przed wszystkim zrób backupa i wgraj na kartę/ komputer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gwarancji nie mam.

Wszystko spoko tylko recovery menu jest po chińsku..

Macie może ktoś podesłać CWM  pod ten model ( pierwsza wersja AIM ) i rom ? Szukam i nie mogę znaleźć..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem was poinformować iż nie zrobiłem w końcu z tym romem gdyż najzwyczajnie w świecie telefon się zepsuł na amen. Normalnie pisałem smsa i nagle się wyłączył, o tamtej pory już się nie obudził.. Dziękuje wam za zainteresowanie tematem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yi666

Ja raz ucegliłem aima do takiego stanu że nawet wyświetlacz się nie podświetlał xD Sp flashtoolem przywróciłem do stanu pierwotnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi