Skocz do zawartości
kajot04

Samsung Galaxy Note 5 - Akcesoria

Rekomendowane odpowiedzi

kajot04

Witam.

Pewnie przyda się kilka sprawdzonych informacji w tematach - ładowarki, pokrowce, folie...
    czekam na jakieś drobiazgi to jak dojdą, pokazę.

Połączony post:

Dotarła folia 3mk - rozważałem kilka opcji, wstępnie wybrałem taką najtańszą, a okazuje się całkiem fajna.

Zakup allegro - cena banalna, zaledwie 19.90 opakowanie - zawierające dwa komplety folii 3mk przód+tył.

Przesyłka 7 zł. Dostawa na drugi dzień.

Jakby co - link do aukcji: http://goo.gl/Vyyzw9

Jak za takie pieniądze - zakup idealny. Note 5 już jakoś zabezpieczony.

Tak to wygląda - że nie wygląda, czyli generalnie folii oczywiście nie widać.

galaxy-note5-folia-07.jpg

Edytowane przez kajot04

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam to samo - shield 3mk za 12 zl (2 sztuki w wersji przód i przód) z free przesyłka wygląda swietnie na n5. Kolega wczoraj ogladal n5 i nie zorientowal sie ze folie mam na ekranie. Przylega niemal do samych ramek, otacza cały home button. Przyjemna w dotyku i w śmiesznej cenie.

Połączony post:
    A propos ladowarek indukcyjnych. W domu mam dwie samsungowe,dlatego do pracy szukałem czegoś innego. Na alledrogo znalazłem nówkę Nokia Fatboy. Czyli dt 901. Kolor czerwony, trudno co zrobić. ;)

Można używać bez poduszki ale w sumie to fajnie sie sprawdza klade tel nie bojac sie ze porysuje sie o plastik. Zapłaciłem 68 zl i jestem zadowolony ;) Polecam DT 900 lub DT 901 (wersja z poduszką). Aha, Nokia daje 1.5 m kabel i wtyczkę (baardzo dużą - xxl) w komplecie!

Fotki poniżej - jak łatwo zauważyć - pierwsze foto zrobione Note 5, drugie S4 mini :D

8e885a0d91fbe70b98dec6f220e0c479.jpg

e3ef4c5f0fe0c7dd4c9b1dbe9bc1dab1.jpg

Edytowane przez KaleidGalaxy
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ta folia nie odkleja się na tych zaokrągleniach z tyłu? Na zdjęciach praktycznie w ogóle jej nie widać więc po zakupie telefonu na pewno sie w takie cudo zaopatrze :)

Ps

Pudełko z X-Bionic idealnie pasuje do tego telefonu - i jedno i drugie absolutny top :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypatrz się dobrze, a zobaczysz, że folia na tył nie obejmuje w ogóle zaokrągleń - jest dużo węższa od przedniej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kajot04

Czy ta folia nie odkleja się na tych zaokrągleniach z tyłu? Na zdjęciach praktycznie w ogóle jej nie widać więc po zakupie telefonu na pewno sie w takie cudo zaopatrze :)

Ps

Pudełko z X-Bionic idealnie pasuje do tego telefonu - i jedno i drugie absolutny top :)

Jak wyżej - to folia na plecach, bez boków. Ale akurat ten temat nie ma ograniczeń - to nie ekran - tu można nakleić wszystko, są bardzo efektowne "skins" na plecy - o dowolnej fakturze.

Połączony post:

No to futerał/pokrowiec? dojechał.

Jedyna zaleta - miękki, elastyczny i cienki.

Jakość wykonania - du@y nie urywa. Widać na zdjęciach - "szwy" odlewu, ot taki sobie standardowy chinol - choć dałem 39 zł. ale wykonany jak taki za 9.99. aczkolwiek ja jestem estetą i zwracam uwagę na takie drobiazgi, inni może tego nie zauważą, Tworzywo to elastyczne TPU, może za tą cenę przynajmniej nie zżółknie za trzy miesiące.

Ogólnie jednak - precyzyjnie dopasowany, miękki, dobrze przylega to słuchawki, i co ważne idealnie przylega do dłoni - nie jest śliski.

Ponieważ jest dość cienki, i krystalicznie bezbarwny - jest nieomal niewidoczny. Z tyłu delikatna "mozajka" dzięki temu wzorkowi nie przykleja się do szkła, eliminuje też nieco efekt tęczowego załamania światła..

Zawsze to jakaś ochrona, a ja czasem pracuję w ekstremalnych warunkach.

Aha - zakup na allegro > http://goo.gl/MDa5WU

galaxy-note5-case-00.jpg

Edytowane przez kajot04

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mogę polecić moje TPU z tej aukcji

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5663292948

Niewielka kasa a jakosc duzo lepsza od Stilgut Ghost z Note 4 czy Ringke dla S6. Bardzo dobrej jakosci material. Troska o detale, na przyciskach widac oznakowanie i dobrze sie z nich korzysta. Etui tak jak zawsze chcialem latwo sie zdejmuje i zaklada. Aha wnetrze pleckow jest lekko karbowane, po to aby tylne szklo nie przyklejalo sie "plackami" do etui. Tak bylo z Ringke za blisko 50 zl na żony S6...

89fd45af171238eb29b47e37ec27f92e.jpg

43653d39ce57e8c75f666731ac496935.jpg

fcc3337417e66b79db36e75307459dc8.jpg

660267ef0f4a4673ea9cd781292f09ba.jpg

Edytowane przez KaleidGalaxy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mogę z czystym sumieniem polecam przezroczyste etui Spigen kosztuje prawie 100 zł ale warto teraz szukam dobrego szkła

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rygiel1974

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kajot04

@@KaleidGalaxy rozumiem że to miękkie elastyczne jest? A czy te otworki na głośnik są tak precyzyjnie spasowane? Nie tłumi dźwięku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, miękkie, elastyczne, takie, które najlepiej nadaje się do aluminiowych ramek. Otworki są bardzo dobrze spasowane. Lepiej niż w Stilgut, gdzie musiałem docinać otwór aby wtyczka ładowarki weszła do Note 4. Tutaj wszystko pasuje jak trzeba, głośnik działa jak trzeba. Naprawdę jestem pod wrażeniem tego chińskiego producenta. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam to samo - shield 3mk za 12 zl (2 sztuki w wersji przód i przód) z free przesyłka wygląda swietnie na n5. Kolega wczoraj ogladal n5 i nie zorientowal sie ze folie mam na ekranie. Przylega niemal do samych ramek, otacza cały home button. Przyjemna w dotyku i w śmiesznej cenie.

Połączony post:

A propos ladowarek indukcyjnych. W domu mam dwie samsungowe,dlatego do pracy szukałem czegoś innego. Na alledrogo znalazłem nówkę Nokia Fatboy. Czyli dt 901. Kolor czerwony, trudno co zrobić. ;)

Można używać bez poduszki ale w sumie to fajnie sie sprawdza klade tel nie bojac sie ze porysuje sie o plastik. Zapłaciłem 68 zl i jestem zadowolony ;) Polecam DT 900 lub DT 901 (wersja z poduszką). Aha, Nokia daje 1.5 m kabel i wtyczkę (baardzo dużą - xxl) w komplecie!

Fotki poniżej - jak łatwo zauważyć - pierwsze foto zrobione Note 5, drugie S4 mini :D

8e885a0d91fbe70b98dec6f220e0c479.jpg

e3ef4c5f0fe0c7dd4c9b1dbe9bc1dab1.jpg

Witam

Ile zajmuje Ci naładowanie baterii do pełna tą ładowarka ?? Ja zastanawiam się na kupnem z Amazon Samsung Wireless fast charger. Nie mogę tu takiej znaleźć na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi