Skocz do zawartości
kajot04

Samsung Galaxy Note 5 - Akcesoria

Rekomendowane odpowiedzi

To byl raczej przypadek. Zamawialem folie dla s6, wzialem wiec na n5. Na Note 4 mialem szklo 3mk hardglass i milo je wspominam. Pewnie za jakis czas wymienie folie na szklo. Ale poki co jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie dotarło do mnie Etui Nillkin nature0,6 mm + szkło i jestem bardzo zadowolony wszystkie otworki pasują idealnie jest cieniutkie nie pogrubia telefonu z tyłu aparat jest chroniony przy kładzeniu, ponieważ posada wypustkę na około ekranu i pasuje idealni nic nie odstaje po prostu super.No i szkło na wyświetlacz elegancko opakowane w plastiki sprawia wrażenie solidnego.Zachęcam do kupna nie pożałujcie za taką cenę:http://allegro.pl/etui-nillkin-nature-0-6mm-samsung-note-5-szklo-i5802778327.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swojego czasu rozważałem to etui. Oryginał na stronie Nillkina kosztuje około 8 dolarów, a tu proszę jeszcze szkło.. Bałem się jednak, że będzie za bardzo "klapciaste", czyli za miękkie itd. W końcu wziąłem tego chinolka.

Połączony post:
    A propos ładowarek wireless dla s6 i Note5. Poniżej zdjęcia nowej zamówionej z aliexpress.com za jedyne 8.5$. To dokładnie taka sama ładowarka, którą "Janusze biznesu znad Wisły" golą nieświadomym ludziom na allegro i olx po 60-70 zl.

Jakis czas temu szukałem oryginalnej na olx. Wysłałem kilka wiadomości z pytaniem o dowód zakupu z PL. Oczywiście żaden z Januszów ich nie miał. Ale za to wszyscy zarzekali sie ze to oryginał bo na pudelku jest nalepka Made in Vietnam. Data i symbol produktu. Tak to prawda. Ale to wszystko robią juz kopiści z Chin. I robia to świetnie, ponizej wrzucam zdjecia. Za cene 8.5 dolara taka ładowarka to super sprawa. Ale oszuści z olx dalej robia na tym interesy.

W końcu napisałem jednemu cwaniakowi, ze mam już taka ładowarkę z ali za pol jego ceny i tez mam Vietnam na opakowaniu i urządzeniu i że chętnie mu wyślę zdjęcia. Zmienił ton przyznając ze sprowadza je z zagranicy i "wie pan przecież one działają jak oryginały.."

To taka historia z morałem ;) chcesz oryginał kupuj w sklepach za min.120 zl. Chcesz naprawdę świetnie wykonana kopie za 35 zl? Zobacz zdjecia i daj mi znac to podam Ci link do sprawdzonego sklepu aliexpress. Pierwszą kopię tej ładowarki kupowałem wiosną. wtedy nie wyglądały tak dobrze. Teraz nie dość, że mają nalepki kodowe na opakowaniu (z obu stron), w środku dorzucili nawet papierową, estetyczną instrukcję. Jest folia ochronna. No naprawdę, ładnie to wygląda. Nic dziwnego, że "Janusze" są w stanie przekonać do zakupu za ponad 70 zł niejedną osobę, bo "przecież widzi Pan Made in Vietnam, data produkcji i jeszcze symbol EP coś tam coś tam". 

Tytułem uzupełnienia: przykład Janusza z olx, który za 70 zł goli to samo, co ja kupiłem za 8,5 dolara. 

http://olx.pl/oferta/ladowarka-indukcyjna-samsung-s6-wireless-qi-bezprzewodowa-CID99-IDbRt8T.html#446b3509db

a6afe6f0b8601b55e38ccdff06ac75b1.jpg

6420a080fbb1be8f7077265eed6ee261.jpg

a85d65ebc674cdd985185774a4125372.jpg

37a54894167a18c44cfdeabfb12e0096.jpg

617b8aec18e32366cf675642425b21c7.jpg

252a60201c5afe4422d4d4a15265a09d.jpg

11dd7f9a668718c3701ec2edb8a38dc7.jpg

Edytowane przez KaleidGalaxy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ja dostane juz swoją oryginalną to i tak będę musiał kupić druga dla żony (żeby miała po swojej stronie łóżka) - czy ta za 8,5 zielonych, ładuje tak samo szybko, ma podświetlenie i automatycznie się wyłącza po naładowaniu?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że ładuje tam samo. Mam ją w biurze, więc nie porównam to tej pierwszej kopii, która mam w domu. Ale ładuje tak samo jak ta Nokii (FatBoy). Sprawdziłem też - ta nowsza kopia świeci w ten sposób, że po podłączeniu kabla daje zielone światło, a po położeniu telefonu zmienia się na niebieskie. Mam już 94% baterii, więc wkrótce dam znać czy coś się działo po naładowaniu do 100%. 

Edytowane przez KaleidGalaxy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TatOR
    A propos ładowarek wireless dla s6 i Note5.[/b] Poniżej zdjęcia nowej zamówionej z aliexpress.com za jedyne 8.5$. To dokładnie taka sama ładowarka, którą "Janusze biznesu znad Wisły" golą nieświadomym ludziom na allegro i olx po 60-70 zl.

A możesz dać linka do aliexpress do sprawdzonego sprzedawcy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś posiada taką ładowarkę Fast Wireless Charger for Galaxy Note 5. Bo mi po położeniu telefonu na ładowarkę pokazuje tylko ładowanie a nie szybkie ładowanie,czy tak powinno być czy z ładowarką coś nie tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podaj numer modelu ladowarki to moze cos ktos bedzie dokladnie wiedzial:) a tak po za tym jak dlugo ci laduje na tym ladowaniu bezprzewodowym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

18 procent to 2godz i 20 min

Edytowane przez jeronimo
    zbedny cytat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi