Skocz do zawartości
kajot04

Samsung Galaxy Note 5 - Akcesoria

Rekomendowane odpowiedzi

Jakies 30 minut dluzej niz ta fast samsunga

Fast Samsunga masz na redcoon w dobrej cenie jakos kolo 150 zl. Sa biale i czarne. Ja poki co odpuscilem fast. Ta nokiowa wiadomo laduje wolno ale ona ma dzialac w pracy, gdzie i tak spedzam do 10h dziennie wiec mi sie nie spieszy ;)

Edytowane przez KaleidGalaxy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem z Wrocławia więc jest stoisko 3mk. Zakładają folie od ręki. Założyłem szkło flexible i jestem zadowolony. Co do etui jak kolega wyżej kupiłem spigen przezroczysty z ramka. Zamówiłem clear view z Korei. Na wyjazdy w teren spigen, do biura goły (tak mi się najbardziej podoba) , na wyjścia by się pochwalić clear view. Na clear view jeszcze czekam.

Mam ładowarkę indukcyjna samsung normalną. Ładowanie znacznie szybciej niż note3, wydaje się, że około 2,5 godziny.

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrstatler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kajot04

clear viev oryginalny do S6 błyskawicznie rysował ekran - cały internet pełen był fotek zniszczonych ekranów. Sam bym padł ofiarą gdyby nie fakt że dzień wcześniej nakleiłem na ekran folie. Po kilku dniach była bardzo porysowana i zniszczona - jak żadna dotychczas. Elektryzował się chyba środek okładki przyciągał kurz a dodatkowo "klapka" w kieszeni lekko się poruszała po ekranie, no i efekt gotowy.  w Ciekaw jestem jak to będzie w przypadku N5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KaleidGalaxy pokaż jakieś dobre foty w tym Twoim etui:-)

Ladnie to wyglada, nie to co oryginał powycinany na bokach :-/

Mam rozumiec, ze aparat jest schowany do srodka?

Twoim zdaniem nie powinien rysować ramki?

Calosc pasuje jak przy N4 i protectiv cover? Czy sa gdzies luzy itd?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez MichaelloEs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ladnie to wyglada a w dodatku kosztuje 30 zl... porownaj to do twardych plastikowych Samsungow ;)

Ramki nie rysuje. Nawet tej szlifowanej w Note4. Po roku telefon nie mial zadnego sladu uzytkowania.

Wokol aparatu jest rant. Takze jest ok. Zadnych luzow. Jest akurat. Nie za miekko. Nie za twardo. Nawet lepiej niz w stilgut ghost.

Foty na dropboxie

https://www.dropbox.com/sh/7chu872jp04iiqq/AAAt1ih841jDVZoofKpyS_Cua?dl=0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lapie paluchy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mogę polecić moje TPU z tej aukcji

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5663292948

Niewielka kasa a jakosc duzo lepsza od Stilgut Ghost z Note 4 czy Ringke dla S6. Bardzo dobrej jakosci material. Troska o detale, na przyciskach widac oznakowanie i dobrze sie z nich korzysta. Etui tak jak zawsze chcialem latwo sie zdejmuje i zaklada. Aha wnetrze pleckow jest lekko karbowane, po to aby tylne szklo nie przyklejalo sie "plackami" do etui. Tak bylo z Ringke za blisko 50 zl na żony S6...

89fd45af171238eb29b47e37ec27f92e.jpg

43653d39ce57e8c75f666731ac496935.jpg

fcc3337417e66b79db36e75307459dc8.jpg

660267ef0f4a4673ea9cd781292f09ba.jpg

WLasnie cos takiego tez bym chcial. Od zawsze uzywam takich case´ow, ale ostatnio kupilem do N4, to byl cienki jak papier. Kompletne łajno. Dopiero pozniej poszedlem do Tura i kupilem kolejny case, po wczesniejszym obmacaniu. Teraz czas na N5 i widze, ze mamy podobne wymagania. tylko powiedz mi, czy on zbyt latwo nie schodzi z telefonu`? Tzn czy mozna przypadkowo go sciagnac?

KArbowane plecki ma tez orygonalny cover od Samsunga - orzynajmniej ja takiego kupilem do edga - fajnie, ze w tej chinsczyznie tez to jest. A jakosc - chinczycy sa w stanie robic na wysokim poziomie.

A co z folia? W ogole to folia czy szklo?

http://www.amazon.de/Ringke-Fusion-Crystal-Transparent-Samsung/dp/B010R8CE4O/ref=sr_1_9?ie=UTF8&qid=1448231444&sr=8-9&keywords=note+5+h%C3%BClle

Myslalem  o takim czyms - fajna sprawa, te zatyczki na kurz.

Edytowane przez BlueBlazer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma szans przypadkowo go zdjac. Zaklada sie i zdejmuje z lekkim akuratnym oporem. Przylega w sam raz. To chyba moje najlepsze etui i do tego w tak dobrej cenie.

Na ekranie folia 3mk shield. Bardzo dobrze sie montuje.

Połączony post:

Dla mnie te Ringke sa za twarde. Na Note3 bym sie nie bal takich twardych plastikow. Ale odkad mam metal (n4) a teraz metal i szklo, to wole cos bardziej miekkiego zakladac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK. Brzmi logicznie.

A za folia przemawiaja jakies konkretne argumenty, ze nie zalozyles szkla?

Bo ja pierwszy raz zalozylem szklo w N4 i wg mnie, jest lepsze od kazdej folii, ktora mialem (a mialem troche: od tanich, po drogie jak np Zagg). Nie dosyc, ze z biegiem czasu nie zbiera mikro rysek, to i poslizg S-Pena ( palucha z reszta tez) jest zdecydowanie lepszy...

Tyle, ze wdze szklo MK3 za 40pln, i no.name za 13...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi