Skocz do zawartości
kajot04

Samsung Galaxy Note 5 - Akcesoria

Rekomendowane odpowiedzi

Też już zamówiłem tam S View. Jakoś na N3 się przyzwyczaiłem do tej obudowy. Mam nadzieję, że szybko dojdzie.

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tgb

Kupił ktoś już etui? Znalazłem coś takiego ale nie wiem czy wkładając telefon w to etui da się go dalej ładować bezprzewodowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Ja uzywam takiego http://m.ebay.com/itm/Galaxy-Note-5-Case-Verus-High-Pro-Shield-Shockproof-Metallic-Rugged-Bumper-/191665909383?nav=SEARCH i bez problemu laduje sie bezprzewodowo :) a z tego co widze jest troche grubszy i wyglada dosc solidnie i mam wrazenie ze raczej powinien dobrze chronic nota przed uszkodzeniami podczas upadku:) mowie powinien bo narazie nie bylo okazji sie o tym przekanac i mam nadzieje ze ten dzien i ta chwila nie nastapi ale licho jak to mowia nigdy ni spi:)

Edytowane przez Hubal
    Nie cytujemy w całości postu poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zakupiłem S View na ebay-u od smmobile

Note 5 trochę grubszy niż N3 z tą obudową :-)

zdjęcia tu

ładowarka indukcyjna Nillkien 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

ile czekałeś od momentu zakupu na S-View Cover do Note 5 ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem 30 grudnia i dziś dostałem. Szybko ☺

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tgb

Ostatecznie wybrałem case od firmy Ringke. Model: fusion smoke black.

Nie pogrubia za mocno telefonu, estetyka zachowana no i pozbyłem się wrażenia, że telefon wymyka się z rąk.

PS Ładne produkty ma firma Caseology (ale trzeba je zamawiać zza granicy).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomóżcie mi bo mam mały problem z ładowarką - chciałbym zakupić drugą Samsung fast charge do pracy. Z racji tego, że telefon kupowałem u turbanów do swojej oryginalnej ładowarki z kompletu musiałem zakupić adapter. Wszystko chodzi pięknie i szybko ładuje co bardzo mi się podoba. Teraz rozglądając się za nowa ładowarką już bez potrzeby montażu adaptera natrafiłem na model EP-TA20EWE. I tu pierwsze pytanie do speców z branży - czy to właściwy model?

Teraz druga sprawa. Zauważyłem, że do ładowarek dodają w zależności od sprzedawcy kable USB o różnych oznaczeniach. Z ciekawości do mojej oryginalnej ładowarki podłączyłem jakieś stare kable, które miałem w domu i co się okazuje? Tylko na oryginalnym kablu, który był razem z telefonem mam to szybkie ładowanie a na pozostałych jest tylko "zwykłe". W związku z powyższym jaki kabel i ładowarkę kupić, żebym był pewien, że otrzymam to czego oczekuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EP-TA20EWE.

Co do ładowarek o tym oznaczeniu są dwa rodzaje, jedna jest to zwykła ładowarka o jednym prądzie ładowania 2A natomiast druga obsługuje dwa napięcia ładowania, czyli wspiera funkcję szybkiego ładowania. Ładowarka EP-TA20EWE o dwóch napięciach ładowania jest oryginalną ładowarką dawaną w zestawie z Note 4 gdzie również mamy funkcję szybkiego ładowania. Nie wiem jaka oryginalnie idzie w Note 5, ale myślę, że ta którą podałeś będzie ładować bez problemu.

Co do kabla to w Note 4 który wspiera funkcję szybkiego ładowania oryginalnie idzie kabel o o znaczeniu ECB-DU4EWE który ma długość 1,5 metra.

Zestaw ładowarka z funkcją fast charge o oznaczeniu EP-TA20EWE plus kabel ECB-DU4EWE jest do kupienia w Brand Store za 99 zł.

Tak wygląda oryginalna ładowarka od Note 4 EP-TA20EWE wspierająca szybkie ładowanie:

post-299732-0-03200100-1453911711_thumb.jpg

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tgb

@@Shreq79

Ja mam EP-TA20UWE to ta sama o której napisał @@djcygan2009. UWE to wersja z brytyjską końcówką, EWE z europejską.

Edytowane przez tgb
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi