Skocz do zawartości
maslak92

SensatioN ROM 2 - Przedstawia SensatioN THEME 3.0 by Crysis21

Rekomendowane odpowiedzi

Benyy3

To mój pierwszy tel. z Androidem. Mogę wgrać to na oryginalny soft (PDA:KE7 PHONE:KE4 CSC:KE2 (PRT) ) i czy muszę mieć zrootowany system ? Przez Kies'a nie mogę zaktualizować systemu do najnowszego, pisze mi że takowy posiadam(sprawdzałem z poziomu telefonu i mam 2.3.3 zamiast najnowszego Androida 2.3.4). Jeśli muszę zrobić Roota to jak mam się do tego zabrać ? Boję się że coś rozwalę a telefon troszkę mnie kosztował. Dodam jeszcze że w poprzednich telefonach (tj. Sony Ericsson c510 i Nokia 5530) bawiłem się softem i miałem głównego moderatora forum o modyfikacjach na se-center.info także jakieś pojęcie o tym mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz wrzucić ten rom na soft,który posiadasz...musisz jednak posiadać CWM Recovery-wrzuć sobie przez Odina jako PDA ten plik .tar: http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=625689&d=1308103282 (rozpakuj zip'a,by dostać się do .tar-nic więcej w Odinie nie zaznaczaj i nie wskazuj).Potem wrzucasz rom SensatioN(wersję wipe) do pamięci fona,wchodzisz w recovery(POWER+HOME+VolUp) i dajesz: install zip from sdcard a następnie choose zip from sdcard i wskazujesz rom.Autor zaleca wybranie wersji wipe do pierwszego flasha,dlatego zrób sobie backup przed flashem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Benyy3

Mam już Odina3 v1.85, zaznaczyłem jedynie PDA i wgrałem CF-Root-SGS2_XW_XEU_KE7-v4.0-CWM4.tar ale wyskakuje taki komunikat :

<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)

Za co odpowiedzialny jest ten plik ? Recovery mi się włącza bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin
    Mam już Odina3 v1.85, zaznaczyłem jedynie PDA i wgrałem CF-Root-SGS2_XW_XEU_KE7-v4.0-CWM4.tar ale wyskakuje taki komunikat :

<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)

Za co odpowiedzialny jest ten plik ? Recovery mi się włącza bez problemu.

Masz wejść w tryb download a nie recovery (klawisz przyciszania + home + power) i później do góry (klawisz podgłaśniania) by kontynuować. Oczywiście rozumiem, że masz wszystkie sterowniki?

---------- Post dołączono o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

i jeszcze jedno, tutaj masz opisane jak wgrać rom za pomocą CWM http://forum.android.com.pl/f168/tutorial-wgrywanie-custom-roma-w-do-sgs-ii-za-pomocae-cwm-clockworkmod-recovery-79178/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kitana

A ja mam pewien problem... ogolnie rom bardzo w porzadku tylko ze po jego instalacji kompletnie padla mi jakosc aparatu... Po zrobieniu zdjecia mimo iz pisze ze zlapal ostroc to zdjecia sa rozmyte, bez kolorow i jak robione jakims zwyklym tanim fonem... Prosilbym o pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tierr

a ja mam pytanie o stockowa przeglądarkę. czy działa ona na tym romie tak samo płynnie jak na stockowym ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W wersji 1.5 brakuje Power Menu,przeglądarka działa bardzo płynnie,ogólnie fajny ROM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin

Jak brakuje power menu jak jest. Trzeba ustawić w aplikacji Jkay

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok zwracam honor,moje niedopatrzenie.W wersji 1.1 było od razu bez ustawiania czegokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tapout

Witam,

Mam takie pytanko. Mianowicie przy ustawianiu widgetu zadan /ten gdzie mozna zamykac aplikacje czyscic pamiec RAM/

pokazuje mi sie okienko "Blad podczas ladowania" czy ktos moze cos na ten temat powiedziec? Jak to naprawic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi