Skocz do zawartości
maslak92

SensatioN ROM 2 - Przedstawia SensatioN THEME 3.0 by Crysis21

Rekomendowane odpowiedzi

Radem

Nie jestem pierwszakiem wiem jak się ustawia tylko nie ma w opcjach języka Polskiego.Dla tego pytałem czy jest jakiś update.

Edytowane przez Radem
    błąd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vasago

Ja mam inny problem z Marketem na najnowszej wersji tego ROM-u. Nic nie moge kupic. Darmowe aplikacje sciagaja sie bez problemu. Po wybraniu platnej (klikniecia w cene) wyskakuje natychmiast okienko "Wystapil blad, Sprobuj ponownie". Probowalem juz czyszczenia danych aplikacji, factory reset, ponownego flashowania - nic. Z poziomu PC moge sobie dowolna aplikacje kupic i po paru sekundach telefon zaczyna ja sciagac. Z poziomu telefonu jest to niemozliwe. OCB?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kombinowales coś z dpi bo jak tak to są cyrki z marketem jest na to myk na XDA wystarczy poszukać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomasov

Panowie powiedzcie mi czy na tym romie bezproblemowo kupujecie aplikacje z marketu?Ja wczoraj miałem nielada z tym problem ale po zmianie na KH3 dokonałem zakupu bez problemu!Zaznaczam,że na innych marketach o tych samych kompilacjach tj.3.4.4 nie było problemu dopiero po przejściu na ten rom coć się pochrzaniło!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirfak
    CONTACTS FIX Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

Poprawiono wyszukiwanie w kontaktach.

Jak to wgrać, bo przez recovery się nie da?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomasov
    Ja mam inny problem z Marketem na najnowszej wersji tego ROM-u. Nic nie moge kupic. Darmowe aplikacje sciagaja sie bez problemu. Po wybraniu platnej (klikniecia w cene) wyskakuje natychmiast okienko "Wystapil blad, Sprobuj ponownie". Probowalem juz czyszczenia danych aplikacji, factory reset, ponownego flashowania - nic. Z poziomu PC moge sobie dowolna aplikacje kupic i po paru sekundach telefon zaczyna ja sciagac. Z poziomu telefonu jest to niemozliwe. OCB?

Kolego ja mam ten sam problem lecz jak widać nikt nie wie o co chodzi!Po zamianie romu problem znika a w tym customie nawet zmiania wersji marketu nic tu nie daje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak to wgrać, bo przez recovery się nie da?

To jest plik do flashu za pomocą CWM, na XDA nikt nie miał z nim problemu więc i Ty też nie powinieneś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vasago

Nie kombinowalem z DPI i domyslalm,sie, ze to problem ROM-u ;)

Poki co olewam. Jak juz CM9 bedzie w pelni funkcjonalny to sie przesiade. Poki co moge zyc z takim niepelnosprawnym Marketem. Od biedy moge zawsze zrobic zakupy orzystajac z peceta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi