Skocz do zawartości
maslak92

SensatioN ROM 2 - Przedstawia SensatioN THEME 3.0 by Crysis21

Rekomendowane odpowiedzi

tomasov

Kolego dzięki wielkie :) market który podałeś działa jak należy+super wygląda!Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanko już kilka razy instalowałem ten market przez recovery i nic z tego nie chce się zainstalować pisze że wszystko się udało i jest ok a nie mam go zainstalowanego czemu tak może być ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirfak
    To jest plik do flashu za pomocą CWM, na XDA nikt nie miał z nim problemu więc i Ty też nie powinieneś.

Dziwne właśnie, bo nigdy nie miałem takiego problemu pod CWM. Sciągnąłem 2 x z różnych serwerów i d..pa blada :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może zainstaluj nową wersję CMW i sprawdź czy działa, znajdziesz ja na XDA wystarczy wpisać w google :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam pytanko już kilka razy instalowałem ten market przez recovery i nic z tego nie chce się zainstalować pisze że wszystko się udało i jest ok a nie mam go zainstalowanego czemu tak może być ??

Panowie mam to samo:confused:

Z tym ze za pierwszym razem poszło bez problemów, tylko następnie przez przypadek zaznaczyłem aktualizację min.była tam akt. marketu i wszystko wróciło do poprzedniej wersji. Teraz mam ten sam problem.nie chce się zainstalować.pisze ze wszystko poszło ok w recovery, ale jak odpalam market to nad jest stara wersja.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wysyła Wam pliki mp4 przez bluetooth bo mi jakoś nie chce ??? próbowałem wysłać filmik mp4 a tu niespodzianka się nie da >:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego zeby zainstalowac market z linku xda od kolegi musisz wejsc w ustawienia aplikacje zarzadzanie aplikacjami znajdz market kliknij na niego i odinstaluj aktualizacje a puzniej do recovery i zainstaluj ten market z linku powinno byc ok mnie to pomoglo ;)

Wyslane z mojego Galaxa 9100 za pomoca tapatalka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysyła Wam pliki mp4 przez bluetooth bo mi jakoś nie chce ??? próbowałem wysłać filmik mp4 a tu niespodzianka się nie da >:(

Kurcze! Znów przypadkiem piwo komuś postawiłem...

A tak do tematu, to mogę potwierdzić iż też miałem taki problem na sensejszyn rom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirfak

Po zainstalowaniu N.E.A.K bez problemu udało się wgrać fix kontaktów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolego zeby zainstalowac market z linku xda od kolegi musisz wejsc w ustawienia aplikacje zarzadzanie aplikacjami znajdz market kliknij na niego i odinstaluj aktualizacje a puzniej do recovery i zainstaluj ten market z linku powinno byc ok mnie to pomoglo ;)

Wyslane z mojego Galaxa 9100 za pomoca tapatalka :)

Właśnie tak robiłem, nawet odinstalowywałem całkowicie market i nic ! Dopóki nie uruchomiłem ponownie tel.;)

Wszystko pięknie powróciło do najnowszej wersji :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi