Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Szynku

Mój telefon nie wstaje po wgraniu ROM-u/MOD-u/Kernela >>> PISZ TUTAJ <<<

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon przy probie wgrania softu przez flash tool stoi na 9% ładowanie nie postepuje dalej , co zrobic pomozcie przeszukalem niemal całe google i nie znalazlem rozwiazania, jest tutaj na forum instruktaz uporania sie z problemem jednak z bledami i malo szczegolowo wytlumaczony , nie wiem co robic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

@@TATTOOAREK a powiedz co dokładnie zrobiłeś i jak to wyglądało. Czy wyjąłeś już baterię, czym robiłeś dokładnie. ITP. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CHODZI O MODEL LG G FLEX 2   zrootowalem urzadzenie wgralem kilka modow i włączyłem funkcje oem w ustawieniach programisty zrestartowalem fona , widnieje napois ze aktualizyje sie 176 aplikacji dochodzi do konca jest napisane ze aplikacja czyli domniemuje urzadzenie uruchamia sie juz po tym jak te 176 aplikacji sie zakyualizowalo niby i stoi caly czas na - android sie uruchamia czy tez aplikacja sie uruchamia bo dokladnie nie pamietam jak tam to widnieje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

@@TATTOOAREK no nic wgraj flashtoolem jeszcze raz system. Albo wpierw wykonaj HR z pozycji vol+,power. A jak nic to nie da to instaluj od mowa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

flashtoolem nie mozna wgrac systemu bo ktorej wersji bym nie probowal wgrac to wgrywanie zatrzymuje sie na 9 % tach niestety ,  a hard reset za pomoca przyciskow nic nie daje pomimo ze zaznaczam w nim dwa razy 'yes'

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem. Postanowiłem wrócić z Andka 6.0 do 5.1.1. Pobrałem rom v15e. Załadowałem w flashtoolu, wszystko ładnie, pięknie. Włączam i telefon wpada w bootloop, wcale nie reaguje. Nie wiem co robic :/ Proszę o pomoc .

Edit: 

Udało się wejść jakoś w tryb DM i dopiero za 4 razem soft zainstalował sie poprawie. Problem zażegnany.

Edytowane przez Marcin 13795

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi