Skocz do zawartości
grzesdroid

[Rozwiazanie]Secure Booting Error! Cause: boot certification verify

Rekomendowane odpowiedzi

@krasendo

Bootloader nie działa.

@@azargardius

Nie mam backup, bo telefon dostałem juz z rootem a żeby się pozbyć śmieci zrobiłem format pamięci wewnętrznej. Mam twrp recovery.

Nie ma nigdzie rozwiązania wiec jutro jadę do serwisu, najgorsze, że muszę jechać do media Markt do Wrocławia... A może ktoś powiedzieć czego mogę się spodziewać jak był zrobiony root? Czy serwis może naprawić to na mój koszt? Nie mam pojęcia, VI telefon mam dwa tygodnie i nie zdążyłem sprawdzić jak jest z bootloaderem i gwarancją

Połączony post:

Problem rozwiązany, zaraz stawiam go na nogi. Na tureckiej stronie znalazłem coś, zainstalowałem i download mode zaczęło działać

Połączony post:

Problem rozwiązany, zaraz stawiam go na nogi. Na tureckiej stronie znalazłem coś, zainstalowałem i download mode zaczęło działać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zelos156

Ale w download mode wchodzi się podłączając wyłączony telefon do komputera z wciśniętym klawiszem vol up. I co to nie działało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wcześniej nie działało, teraz działa. pobrałem jakiś plik o nazwie coś tam boot, zainstalowałem przez recovery i poszło. Myślałem, że mam wersję 16gb a okazuje się, że 32 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bartekc00

@@grzesdroid

Może uda Ci się odszukać źródło, dzięki któremu rozwiązałeś problem. Pomoże to innym :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

A wiec tak mowie od razu to moj pierwszy LG i dlatego pojawil sie taki problem.

Dodaje zdjecie nke dziala totalnie nic. 

Czytalem szukalem ale niestetu bez znajomosci jezyka nic konkretnie sie nie dowiedzialem wiem ze cos jakos trzeba zrobic na systemie linux :(

Znajdzie sie ktos kto chce pomoc i mi wytlumaczy jak to zrobic jak postawic na nogi ten telefonik? :(

A jesli ktos ma problem z samsungiem lub sony chetnie zapraszam jestem w stanie pomoc bo te marki tel przerabialem wiele razy :)

post-188842-0-50421000-1448215924_thumb.jpg

Edytowane przez bartekc00
Dodaję tagi spoiler po łączeniu tematów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a może tak łaskawie więcej informacji? Jaki soft, jaka wersja telefonu, czy na pewno d885? Kiedy pojawił się problem? Przywróć ustawienia fabryczne ( power i vol- w jednym momencie ), jeśli to nie pomoże pobierz najnowszy soft w formacie kdz i wrzuć go flashtoolem...instrukcję masz na forum. Litości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrócę z pracy to wrzucę ten plik w formie zip do instalacji przez recovery. Ale jeżeli działa Ci download Mode to próbuj instalować stocka.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edit:

Ten plik pomógł mi odpalić download Mode. Instalacja przez twrp https://www.androidfilehost.com/?fid=95916177934540501

Ale wcześniej było coś o instalacji tego http://forum.xda-developers.com/lg-g3/orig-development/fix-sharpening-mod-script-1-0-beta-t2957648

Edytowane przez grzesdroid

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak pisał kolega Krasendo wgranie .tot podaną metodą u mnie pomogło :)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kalafior

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi