Skocz do zawartości
Szumy

Brak notyfikacji

Rekomendowane odpowiedzi

Szumy

Witam posiadam wersję systemu B140 i brak notyfikacji od pudełkowego 121. SMS itd widać ale nie dostaje e-maili, wiadomości na hangouts i tak dalej.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kac222

Ustawienia / Aplikacje / Więcej i tam ustawiasz powiadomienia .

Nadane z telefonu....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy na soft B140  jest możliwość ustawienia powiadomień o nowych wydarzeniach inna niż malutka lampka świecąca w mikrofonie...? chodzi mi np o dźwięk powiadomienia lub coś innego o czym nie wiem.... Dzięki za odp. Ta dioda jest słabo widoczna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To już się ustawia per aplikacja np. w gmailu możesz ustawić dzwonek od wiadomości, tak samo dla sms, tak samo dla innych aplikacji (nie w każdej wszystko).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jane

Mam podobnie, powiadomienia z aplikacji pokazują się jak chcą, a częściej nie chcą i zmiana czegokolwiek w ustawieniach -> powiadomienia z aplikacji, nic nie daje. SMS np pokazuje na bieżąco ale ale powiadomienia np. z Twittera, Whatsupa to loteria, Co gorsza przypomnienia ustawione w kalendarzu też raz dadzą o sobie zanć o ustalonej godzinie, a raz nie. W Whatsupie czasem jest tak, że powiadomienia na belce nie ma i dopiero jak otworze aplikację to nagle się okazuje, że jest tam kilka wiadomości. Ktoś też ma podobnie i wie co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ogryz

Oprocz dodania appki do listy chronionych musisz tez zmienic ustawienia planu zasilania (z domyslnego inteligetnego, na wydajny).

Dodatkowo moze być konieczne ustawienie automatycznego uruchamiania danej appki po restarcie telefonu.

Mialem spore problemy ze skype i dwa pierwsze kroki w pelni rozwiazaly problem.

Edytowane przez ogryz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi