Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

carlosnaj13

Galaxy note 5 wersja z LTE działającym w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Starałem sie znaleźć wersje która obsługuje wszystkie bandy LTE używane w Polsce ale nic konkretnego nie znalazłem. Jest jakaś wersja  która obsługuje wszystkie częstotliwości LTE używane w Polsce?Jakie wy kupiliście modele?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Większość kupuje wersję 920C która będzie obsługiwać nową częstotliwość LTE

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widze n920c obsługuje 800Mhz na bandach 18 i 19, bedzie działac na 800Mhz plusa (band 20)? Nie obsługuje 2600 ale to akurat nie jest wielki problem bo jest u nas w marginalnym użyciu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Obsługuje pasmo 1800 MHz, które jest teraz wykorzystywane przez wszystkich operatorów. Ale również jest przystosowane do obsługi 800 MHz. Jest to o tyle istotne, że pasmo to będzie niebawem wykorzystywane przez trzech polskich operatorów, przetargi już się zakończyły. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seb84

Najlepszym i pewnym wyborem będzie 920cd lub 920c. Ma wszystkie pasma i dodatkowo idealne tłumaczenie na polski. W porównaniu do np 9208 działa świetnie tłumaczenie na język polski pisanie rysikiem

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ppduet

Miałem N920C a teraz mam N9208 dual sim . Obie obsługują LTE , a jeżeli chodzi o język polski to wystarczy wgrać apk ze sklepu play "language enabler". Samsung instaluje wszystkie języki na telefonach tylko wydając je na dany rejon ukrywa część z nich. Po w graniu apki mamy 100% język polski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35
    Dnia 8.02.2016 o 02:23, ppduet napisał:

Miałem N920C a teraz mam N9208 dual sim . Obie obsługują LTE , a jeżeli chodzi o język polski to wystarczy wgrać apk ze sklepu play "language enabler". Samsung instaluje wszystkie języki na telefonach tylko wydając je na dany rejon ukrywa część z nich. Po w graniu apki mamy 100% język polski.

Owszem, N9208 może odbierać obecnie transmisje LTE, ale tylko do czasu gdy operatorzy przejdą na Band20; od tego momentu będzie to niemożliwe. Dodatkowo dyskomfort może sprawić "uwalnianie języka polskiego". Nie zawsze wygląda to tak efektywnie jak u Ciebie. Użytkownicy  skarżą się na jedynie częściowe przetłumaczenie. Bywa również czasem problem z działaniem polskiego sklepu Play. Wszak wersja N9208 jest dostosowana do rynku chińskiego.

Jak wyżej Kolega wspomniał najlepszy w Polsce jest Note5 N920C lub N920CD.

Edytowane przez Artur35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi