Skocz do zawartości
moment18

Android 5.1.1 Dla naszych P8

Rekomendowane odpowiedzi

tyriel

[email protected] raczej samodzielnie ale w tym fonie update jest prosty więc i problemu być nie powinno ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja powiem tak... mam telefon z playa. Był brand. Odbrandowałem telefon, potem zrobiłem tak jak jest napisane w poradniku.Po wszystkim full wipe.

Wszystko działa. Bateria trzyma troszkę lepiej.Zero zawiech, jest szybki jak błyskawica.

Jestem zadowolony.

Edytowane przez arturrro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

Ja również wrzuciłem ten rom według poradnika i też jest wszystko w jak najlepszym porządku. Wszystko działa bardzo szybko i przyjemnie.

wysłane poprzez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam. Instalka w/g tego poradnika prosta i skuteczna. Soft działa płynnie i szybko. Jedyny minus to jest to, że brak na tą wersję TWRP i nie da się roota zrobić... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sukr

I faktycznie nie musiałeś przywracać telefonu do ustawień fabrycznych i od nowa pod siebie konfigurować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierszy krok to instalacja romu GRA-L09C900B170CUSTC432D001-Europe. Czyli po jego zainstalowaniu masz domyślne ustawienia i musisz jeżeli chcesz ustawić je pod siebie. Z opcji przywracanie ustawień fabrycznych nie kożystałem, nie było takiej potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sukr

Ale równie dobrze mogę wszystko ustawić na B350 jak rozumiem? Tak czy siak wiąże się to z ustawianiem, także zostanę na B200 i do stycznia poczekam na Andka 6.0.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście. Możesz ustawienia zostawić na sam koniec. A co do Andka 6.0 znając realia to wątpię aby wszedł w styczniu.. Obym się mylił, też jestem go ciekaw. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

Rom bardzo szybki, bateria ładnie trzyma. Wszystko działa jak należy. Mam tylko jedno pytanie do osób, które zdecydowały się wgrać ten rom. Czy po przesunięciu w dół ekranu w celu wpisania nazwy aplikacji do jej szybkiego znalezienia, launcher nie wariuje? U mnie dostaje czkawki i tak jak by się restartował. Jest tak za każdym razem. Ciekawi mnie tylko, czy to jest tak tylko u mnie, czy jest to jakiś błąd romu.

wysłane poprzez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    otek84

mam mały problem sciągnąłem B170

wrzuciłem plik update.app do folderu dload na SD oraz folder CUSTOM również na SD.

W aktualizatorze uaktualnienie lokalne i brak wyboru pliku tylko wpier pyta czy zrobić kopie, a później to już ekran że aktualizacja może potrwać kilka minut, wieć wciskam aktualizuj.

Telefon sie resetuje i wita mnie TWRP.

Zresetowałem telefon, wywaliłem katalog CUSTOM wraz z zawartością, więc mam tylko folder dload, a w nim update.app (plik około 3GB) - ponawiam próbe aktualizacji... znowu nie mam opcji wyboru pliku i znowu po restarcie uruchamia się TWRP.

Obecnie mam soft B707 Kitkat 4.4.2

Jakieś pomysły co zrobić że uaktualnienie ruszyło??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi