Skocz do zawartości
moment18

Android 5.1.1 Dla naszych P8

Rekomendowane odpowiedzi

@@otek84 Jaki masz model telefonu bo napewno nie p8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem podobny trochę kłopot przy TWRP. Nie mogłem zaktualizować w żaden sposób. Pomogło dopierow ponowne wgranie stockowego romu dla P8, i następnie wgranie nowego softu B170 metodą "3 palce". Potem fon ściągną d razu aktualizację do B200. Tak samo zrobiłem przy wgrywaniu Antka 6.0 i poszło bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

dosłownie przed chwilą z B200 zaktualizowałem na B350 i przyznam, że jestem rozczarowany. Na pierwszy rzut oka nie podobają mi się dwie rzeczy:

1. Przy każdorazowym włączaniu transmisji danych wyskakuje powiadomienie o możliwym naliczaniu pakietów przez operatora.

2. Kiedyś ikonkę LTE/4G pokazywała się tylko wtedy, kiedy miałem aktywną transmisję danych. Teraz świeci się nawet, gdy transmisja jest wyłączona.

Można to jakoś zmienić? Przyznam szczerze, że dla mnie to dosyć istotne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

Dziwne. Rzeczy, o których piszesz, u mnie nie występują. Coś źle musiało Ci się wgrać. Robiłeś przywrócenie ustawień fabrycznych?

wysłane poprzez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po instalacji B350 kiedy chce przywrocic ustawienia fabryczne z menu ustawień, telefon resetuje się i wyskakuje błąd "reset failed"...

wgrywałem po kolei B170 -> B191 -> B350

ta ikonka 4g/lte pokazywała się już po instalacji romu B191

edit: wyskoczył ten błąd, ale wcisnąłem power i jakoś ustawienia się zresetowały. Opisane powyżej sytuacje jednak dalej występują...

Edytowane przez SmoothCriminal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

Pobierz raz jeszcze plik z romem B191 i powtórz całą operację od początku. Podstawą tutaj jest B170, który jest kompletnym romem. Pozostałe, to aktualizacje, które raczej nie naprawią błędów, a mogą je jeszcze dodać.

wysłane poprzez Tapatalk

Edytowane przez Wysiek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehh dziwne te wszystkie softy :/ 

teraz zainstalowałem z powrotem B170 i co prawda ikonka 4g jest tylko jak jest aktywna tranmisja danych, ale teraz przy każdym włączeniu tej transmisji wyświetla informację o możliwych pobieranych opłatach...

Chciałem dziś zdebrandować soft b200 z play, a okazuje się że było z nim najmniej problemów... można jakoś do niego powrócić ?

Edytowane przez SmoothCriminal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

Może to jest wina jakiegoś ustawienia, bo ja nigdy chyba takiej informacji nie miałem. Tyle, że ja mam telefon z T-Mobile. Może to wina aktywnego roamingu? W Play są jazdy z tym roamingiem.

wysłane poprzez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lalas

Dodam tylko, że w telefonach Sony taka informacja jest (ta o pakiecie) i w zależności od softu/brandu można ją usunąć z paska powiadomień lub nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi