Skocz do zawartości
dudi85

samsung galaxy i9003 - pęknieta szybka po upadku

Rekomendowane odpowiedzi

dudi85

witam,

poszla mi az po 2 dniach uzytkowania galaxy s i9003 szybka gdy spadal na ziemie...

ekran jest caly pekl tylko digitizer czyli dotyk

jakich kosztow naprawy moge sie spodziewac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vaughn

Oryg digitizer szybka ekran I9000 S galaxy +montaż (1769405232) - Aukcje internetowe Allegro

Digitizer + szybka do I9000.

Najpewniej będzie to taniej, ale nie powiem o ile. Od razu z robocizną. Jak masz go na gwarancji to daj go na gwarancję, zaoszczędzisz kupę kasy a może nawet dostaniesz nowy telefon pod tą gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

nikt mu nie uzna gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet
    Oryg digitizer szybka ekran I9000 S galaxy +montaż (1769405232) - Aukcje internetowe Allegro

Digitizer + szybka do I9000.

Najpewniej będzie to taniej, ale nie powiem o ile. Od razu z robocizną. Jak masz go na gwarancji to daj go na gwarancję, zaoszczędzisz kupę kasy a może nawet dostaniesz nowy telefon pod tą gwarancję.

Proponujesz do innego telefonu aukcje. I9000 to nie jesr to samo co I9003.

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vaughn

Przecież wiem ... Napisałem mu szybka + digitizer do I9000, pokazywałem mu mniej więcej cenę na przedmiocie do bardzo podobnego telefonu. Przynajmniej mu tym pomogłem, a nie pisałem bezsensownych postów że to nie to samo.

EDIT: Zależy jaką ma gwarancję. Mi w Orange powiedzieli, że jak mi się telefon zniszczy to albo wymieniają, albo naprawiają. (Solid B2710). Nie wiem czy jest tak ze wszystkimi telefonami, no ale po co była by gwarancja, żeby jej nie używać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vaughn Solid ma bardzo specyficzną gwarancję bo to pancerny telefon, można na nim zupę gotować i ma działać.

Serwis na pewno będzie miał części, ale pytanie w jakie cenie. A jeśli telefon nie różni się kształtem szybki, to ten digitizer może pasować, ale trzeba zapoznać się z instrukcjami serwisowymi. Do obu telefonów powinny być dostępne na samfirmware i trzeba porównać nazwę części, jeśli jest taka sama to można śmiało kupować. Ewentualnie można szukać jakiegoś martwego telefonu, ale nie topielca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dots

Jeśli sam naprawisz koszt 200-300zł i9003 digitizer | eBay .Myślę, że naprawa będzie podobna do i9000 http://www.chip.pl/artykuly/porady/2011/01/byc-jak-adam-slodowy-wymiana-wyswietlacza-w-samsung-galaxy-s

Edytowane przez dots

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet
    witam,

poszla mi az po 2 dniach uzytkowania galaxy s i9003 szybka gdy spadal na ziemie...

ekran jest caly pekl tylko digitizer czyli dotyk

jakich kosztow naprawy moge sie spodziewac?

I jak naprawiłeś? jaki koszt i gdzie? skąd części. Opisz.

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk

Edytowane przez rakers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam bardzo podobną sytuacje. Ma ogromna "pajęczyne" na telefonie. Dotyk działa tylko w miejscu gdzie szybka jest całą (nie jest to zbyt duży obszar...) ale obraz jest wyświetlany normalnie - widać że sam ekran jest sprawny pomimo pęknietej szybki. Wystarczy jak kupie sam digitizer (np for Samsung i9003 Galaxy SL Touch Screen Digitizer Repair Fix Part Unit ZVLT353 | eBay) ? Ew. czy ktoś się orientuje czy gdzieś w Krakowie mógłbym dokonać naprawy w przyzwoitej cenie? W autoryzowanym serwisie usłyszałem kwote 450 zł >:( z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz kupic calosc , wyswietlacz + panel dotykowy poniewaz te czesci sa ze soba klejone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi