Skocz do zawartości
Abeille

który tel wybrać? A3 vs J5 vs P8L vs Moto G3

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Pytanko. Mam do wyboru 4 telefony: samsung galaxy a3, samsung galaxy j5, huawei p8 lite i motorola moto g3. Który wybrać i dlaczego?

PS. Sama już szukałam, orientowałam się, porównywałam, ale... NIE MOGĘ się zdecydować :(

Pomóżcie :)!

Edytowane przez deus640
    Sprecyzowanie nazwy tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    saint66

Do czego będziesz używała smartfonu? Gry? Internet filmy zdjęcia czy ogólnie wszystko po trochę?

NAPISANEZ3

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Codziennego użytku.. Internet, komunikatory, smski, zdjęcia też, muzyka.. Właściwie to tak jak mówisz, wszystko po trochu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samsung ma przyciski pod ekranem, moto i Huawei ekranowe - u mnie nie do akceptacji. Poza tym to bym rozważał pomiędzy moto i Huawei. Jaki miałaś do tej pory telefon i co chcesz w nim zmienić.

Wytapatalkowane z Note 4

Edytowane przez marcus1212

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie miałam lg nexusa 4 przez ponad 1,5 roku, ale... w zeszłym tyg. mi spadł niefortunnie i no pękniety ekran, a za tym idzie popsuty dotyk.. Dla mnie nieistotne czy ma przyciski ekranowe czy pod ekranem, kwestia przyzwyczajenia :).

(Dodam, że nie biorę pod uwagę naprawy nexusa)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a można krótkie uzasadnienie co do P8L? :)

Połączony post:

Samsung ma przyciski pod ekranem, moto i Huawei ekranowe - u mnie nie do akceptacji. Poza tym to bym rozważał pomiędzy moto i Huawei. Jaki miałaś do tej pory telefon i co chcesz w nim zmienić.

Wytapatalkowane z Note 4

halu? :)

Edytowane przez deus640
    Drobna korekta - usunięcie postu poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

P8 Lite ma przeciętny ekran, bardzo słabą baterię, często problemy z jakością rozmów. Z pozostałych Samsungi będą miały najlepsze ekrany (z przewagą J5), A3 lepsze wykonanie i więcej pamięci wewnętrznej J5 i G3 najlepsze baterie i aparaty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się osobiście skłaniam ku Motoroli, ale jeśli brać pod uwagę wygląd to... wygląda dość ciężko, masywnie raczej :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    saint66

Motorola faktycznie wygląda masywnie ale** czysty android aktualizacja do 6 pamięć (8GB lub 16GB) można powiększyć kartą ,bateria też nie jest najgorsza wyświetlacz 5 cali ⊙⊙_⊙

NAPISANEZ3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Motorola faktycznie wygląda masywnie ale** czysty android aktualizacja do 6 pamięć (8GB lub 16GB) można powiększyć kartą ,bateria też nie jest najgorsza wyświetlacz 5 cali ⊙⊙_⊙

NAPISANEZ3

gdyby był cieńszy to bym się ĄŻ TAK nie wahała... Właściwie najbardziej przyglądam się p8 lite i motorolce. Do p8 przyciąga mnie wygląd bardziej jeśli mam być szczera... ;d Swoją drogą wyświetlacz 5 cali mają wszystkie prócz a3 :D

Edytowane przez Abeille

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi