Skocz do zawartości
yooro

Sound Alive Boeffla Equalizer jak ustawić na Note 2

Rekomendowane odpowiedzi

yooro

Cześć wszystkim,

Kolega zaszpanował swoim Note4 i puścił mi muzykę z użycie equalizera (sound alive) z włączoną funkcją Clarity (nic więcej nie było modyfikowane w ustawieniach, stockowy ROM). Próbuję odtworzyć efekt Clarity w Boeffla Sound jednak nie za bardzo jestem ogarnięty w temacie graficznych equalizerów. Czy może mi ktoś z Was pomóc w tym temacie?

Próbowałem zainstalować S5 music ale wywala mi błędy przy słuchaniu ze Spotify a jak już zrobię tak żeby nie wywalał błędów, to zmiana efektów nic kompletnie nie daje :)

Reasumując - potrzebuję "gotowca" na efekt Clarity z Sound Alive tyle że w graficznym Equalizerze Boeffla Sound

lub

Działający Sound Alive (przekopałem XDA i nawet ich "fixy" nie są w stanie zadziałać przy słuchaniu spotify).

Rom: 4.4.2 (nie ma sensu rozpisywać się który, przekopałem już całkiem sporo i jest mi obojętnie który, byleby to działało na moim Note2:)

Edytowane przez yooro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kernel AGNi posiada Boeffla Sound.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yooro

Moze niejasno napisalem:
    Mam AGNi z boeffla.
    Efekt ktory chce uzyskac na swoim urzadzeniu to "clarity" z sound alive

Widze ze soundalive to jakas mega ciezka sprawa. Jak juz ktos przeportowal caly odtwarzacz s5 music i udalo mu sie uzyskac dzialajace efekty soundalive w tym programie, to juz odpalajac spotify wywala bledy i efekty nie dzialaja. Jest moze jakis alterbatywny EQ ktory ma funkcje clarity na wzor samsunga?

Edytowane przez djcygan2009
    Połączyłem posty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@yooro ciężko będzie Ci znaleźć melomana, który używa spotify. Melomanów kilku znam, ale nikogo kto używa spotify. Ja osobiście ani nie jestem melomanem, ani nie używam spotify, ba jeszcze nie tak dawno nawet nie wiedziałem co to jest to całe spotify..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yooro

Ok juz poradzilem. Viper4android ustawic interfejs na standardowy i zaciagnac efekt dzwiekowy soundalive clarity (plik IRS).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w karnelu jak masz ustawione audio?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez gordonn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi