Skocz do zawartości
jeronimo

Podróbki i klony Galaxy Note5 - rozpoznanie, poradnik, dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Artur35

@szczepan77

Z dziesięciu przedstawionych przez Ciebie ogłoszeń, pewne są trzy. Pierwsze od góry, trzecie i czwarte. Te urządzenia wystawił sklep - dystrybutor, mający największe doświadczenia w sprzedaży Note5, na rynku polskim. Chodzi oczywiście o legendarny już MyCasio, obecnie występujący pod nazwą "alefotogra". Do pozostałych ofert, nie zachęcam, jeśli chcesz wykorzystywać w pełni ten doskonały smartfon. W większości dotyczą one sprzedaży wersji N920P, lub N920A, więc nie ma co się tym zajmować. Abstrahuje od tego, że niektóre z nich wysyłane są z Chin i co ciekawe mają na pokładzie Androida 5.1.1(?).

Note5, opuszczając fabrykę  rok temu, miły już  Androida 6.1

Wcale się nie dziwię, że wybrałeś Note5, to doskonałe urządzenie. Ja użytkuję Note8, ale chętnie powracam do "piątki", szczególnie podczas robieni zdjęć w dobrych warunkach oświetleniowych. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedz mi jak model najlepiej wybrac, nie kumam tych oznaczen, dodam iz napewno bede rootowal urzadzenie i wgram jakiegos cynanogenmoda lub inny custom rom ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Powiedz mi jak model najlepiej wybrac, nie kumam tych oznaczen, dodam iz napewno bede rootowal urzadzenie i wgram jakiegos cynanogenmoda lub inny custom rom

C lub CD

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

@szczepan77

Ze względu na kompatybilność pasm LTE i język polski, tylko międzynarodowa wersja "C" lub jej odmiana na dwie karty - "CD". Wówczas będziesz mógł cieszyć się w pełni z możliwości tego urządzenia.

Custom Rom? Szkoda Note5, na takie eksperymenty. Nie ma potrzeby. Na oryginalnych softach doskonale pracuje. Custom nigdy nie poradzi sobie tak dobrze z wielozadaniowością Note5 ( w tym rysika),  jak oryginalny rom. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, panowie dziękuje bardzo za uwagi są nieocenione !!!

Z uwagi na to iż dziś wezmę Nota na raty na allegro ;)

Proszę was jeszcze raz o poradę, ponieważ nie chce być 2000 w plecy i chciałbym kupić oryginalnego Nota :)

Poniżej aukcje które wchodzą w grę:

http://allegro.pl/samsung-galaxy-n920c-note-5-gold-64gb-nowy-folia-i7066505275.html

http://allegro.pl/samsung-galaxy-n920c-note-5-silver-4-64gb-nowy-i7087880953.html

http://allegro.pl/samsung-galaxy-n920cd-note-5-black-32gb-nowy-folia-i6988313115.html

W tej cenie nie wiem na co się zdecydować mogę zabrać albo wersje C z 64GB pamięci lub CD z 32GB ale za to Dual sim.

Co radzicie ?

Jest możliwość w jakiś sposób wykupienia sobie ubezpieczenia na telefon tak aby w razie pęknięcia wyświetlacza podczas upadku uznali gwarancje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

Tutaj musisz sam zdecydować ktora wersje wybrać. Pol roku temu kiedy m.in. ja kupowałem wybór byl ograniczony a teraz jest nawet wersja 64 gb w MyCasio.

Z tymi ubezpieczeniami to różnie bywa. Moim zdaniem szkoda pieniędzy na to. Serwis będzie robić wszystko aby sie wypiąć jako że koszt ekranu to w tym wypadku ponad połowa wartości telefonu.

Sent from Galaxy Note 5 Platinum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi