Skocz do zawartości
jeronimo

Podróbki i klony Galaxy Note5 - rozpoznanie, poradnik, dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

zdaje sb z tego sprawe tym bardzie ze wyswitlacz sie odkleja co oznaczaze byl uzywany allbo jest pofabrykowany

Spoiler

20161121_125005.jpg

Edytowane przez SarpedoneS
    pamiętaj o stosowaniu spoilera przy dołączaniu zdjęć i grafiki (4.11 punkt regulaminu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bladeno1

@HUNT3RPL

Może to być też wada fabryczna w tym akurat egzemplarzu. Tym bardziej powinienes sobie odpuscić.

Edytowane przez bladeno1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ktoś jednak wygrał język polski. Widać to na załączonych obrazkach. Więc pewnie telefon z rotowany

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Niekoniecznie. Prawie wszystkie telefony nawet z egzotycznych dla nas rynków, mają "ukryte" języki europejskie. Dla tych urządzeń przewidziana jest procedura "uwolnienia języka", w tym przypadku polskiego. Niestety nie jest ona prosta. Tu dodatkowo dochodzi jeszcze  brand operatora. 

Zgadzam się z opinią bladeno1  i również odradzam zakup. 

Edytowane przez Artur35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    norbt

Kupował już ktoś może Nota z tej stronki http://www.proandroid.pl/ i wie, że ma oryginał?  
    Szukam miejsca gdzie można kupić oryginalnego Nota 5 już sprowadzonego do Polski. Zaletą tego sklepu jest to, że wystawiają fakturę VAT, ale nie mam pewności czy to oryginały.
    Widziałem, że kolega Artur35 polecał mycasio, ale tam tylko faktura marża i nie wiem jak faktycznie z tą realizacją gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie polecam tego sklepu. Oferują towar którego nie mają na stanie oraz nie mają możliwości jego sprowadzenia... W internecie również jest dużo negatywnych opinii.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bladeno1

@norbt

A na Bludiode.com nie ma? Tam poszukaj. To pewny sklep.

Edytowane przez bladeno1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

@norbt

Znam kilku ludzi, którzy zamawiali w proandroid, ale ale nie jestem do końca pewny czy zamówienie zostało zrealizowane. Jest to sklep sprzedający w języku polskim, ale nie znajduje się w kraju i zawsze w takich przypadkach rodzą się problemy natury komunikacyjnej, Poza tym sklep specjalizuje się w sprzedaży najtańszych Note5, czyli nie dostosowanych do polskich warunków telekomunikacyjnych. Należy zapomnieć też o gwarancji realizowanej na terenie kraju.

Do pewnych polskich dystrybutorów, należy Bludiode, Mycasio i Gliwice. Z tym, że tylko Mycasio ma podpisana umowę z krakowskim serwisem Samsunga i wydaje gwarancję na 24 miesiące, realizowaną w kraju. Ponadto sprzedaje urządzenia które ma na stanie magazynowym, więc wysyłka jest błyskawiczna. Podobnie czyni to sieć sklepów, które popularnie są zwane Gliwicami. Bludiode natomiast z reguły najpierw sprzedaje, apotem zamawia, więc trochę to trwa.

Edytowane przez Artur35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    norbt

Dziękuję za odpowiedzi. W takim razie zdecuduję się pewnie na mycasio ewentualnie Bludiode. W przypadku mycasio to oni wystawiają i realizują gwarancje w tym Krakowskim serwisie, czyli to jest ich gwarancja tak? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tutek

Zamawiałem w ProAndroid, nie zrealizowali zamówienia, po ponad trzech tygodniach otrzymałem zwrot pieniędzy. Kupiłem w MyCasio, na dokumencie zakupu jest adnotacja na temat 24 miesięcznej gwarancji z podanym numerem IMEI zakupionego egzemplarza.

Wysłane z mojego SM-N920C

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi