Skocz do zawartości
giaur500

ROM CM13 Nightly dla OnePlus One

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tą samą wersję pasma i zarówno mapy Google jaki nawigacja yanosik jak i Nokia here działają bardzo dobrze nic się nie przycina i nie gubi sygnału a fix dostaje szybko

Tapnięte z OnePlus One

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie GPS działa bez zarzutu, Mapy Google jak i AutoMapa. Ostatnio jechałem 300 km do Gdańska i ani razu nie zgubił sygnału :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gruchi

Panowie, mam do was prośbę o wrzucenie screena że statystykami baterii. Korzystałem z CM13.1 Snapshot i zjadało baterie więc dziś znalazłem chwilę czasu i wgrałem COS13 ostatnią wersję. Po usunięciu kilkudziesięciu smieciowatych apek i ustawieniu wszystkie naładowałem baterię i czekałem na rezultat. Niestety tutaj także bateria leci z prędkością formuły 1 :/ zrobiłem wipe wszystkiego łącznie z internal storage :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plantator

@@Gruchi polecam gsam battery monitor + root companion oraz better battery stats z xda, powinno ci to pokazać co  i w jakim tempie wcina % baterii.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

Panowie, mam do was prośbę o wrzucenie screena że statystykami baterii. Korzystałem z CM13.1 Snapshot i zjadało baterie więc dziś znalazłem chwilę czasu i wgrałem COS13 ostatnią wersję. Po usunięciu kilkudziesięciu smieciowatych apek i ustawieniu wszystkie naładowałem baterię i czekałem na rezultat. Niestety tutaj także bateria leci z prędkością formuły 1 :/ zrobiłem wipe wszystkiego łącznie z internal storage :/

rfpc0Ir.jpg

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siedze na Nighly z 1 Lipca. 4.5h SOT na 3G katując telefon instagramami fejsbukami i licznymi restartami. Kernel Boeffla beta bodajże 5.1 22 na moim profilu. 5h na Wifi to minimum. Wrzuć CM 12.1 i sprawdź baterie. Telefon się grzeje? Ma stabilne połączenie GSM?

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gruchi

Później wrzuce screen z danymi o baterii. Kernel mam ten sam. I aktualnie 1 godzina 10 minut na włączonym ekranie kosztem 21% baterii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plantator

jeśli przy 21% baterii masz 70minut czasu ekranu to przy 90% baterii będziesz mieć ~5h ekranu, czy to mało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gruchi
    Napisano (edytowane)

To jest screen z dziś 65% baterii oraz 17 minut na włączonym ekranie. Telefon odłączony od ładowarki o 21, do 15:00 sprawdzenie jedynie godziny (około 6 razy)

Screensho_sqaxrqs.png

Edytowane przez bartekc00
    obowiązkowe tagi spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

To akurat nic nie mówi, zależy co robiłeś na tym włączonym ekranie. Może pobierałeś torrenta przez wifi albo oglądałeś film w 4k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi