Skocz do zawartości
giaur500

ROM CM13 Nightly dla OnePlus One

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wiem, że znowu zanudzam. Zastanawiam się nad wrzuceniem Nightly lub tym od Sultana i potrzebuję wrzucić na telefon TWRP. Którą wersję wrzucić, żeby nie było żadnych problemów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najnowszą :)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystał ktoś może z obu romów (nightly i sultan) i może powiedzieć który lepiej robi zdjęcia? I czy te obniżone taktowanie na sultanie naprawdę wydłuża czas pracy na baterii i powoduje zauważalnie mniejsze grzanie się OPO?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystałem z obu, na nightly miałem problem z autofokusem na romie od sułtana jest lepiej. Przy moim użytkowaniu nie zauważyłem różnicy w czasie pracy na jednym ładowaniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aliens

ja na sultanie -bacon miałem problemy z bateria , tzn wskaznik poziomu naładowania oszukiwał co do stanu faktycznego naładowania i np. przy 50 % telefon sie wyłaczał z powodu rozładowania

Edytowane przez aliens

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To u mnie ten problem nie występuje, tylko ja wrzuciłem wcześniej snapshota tak jak było w instrukcji. Zauważyłem, że telefon praktycznie się nie grzeje w AIDA64 ma te niecałe 2GHz i działa dłużej na baterii. No i wreszcie robi zadowalające zdjęcia. Więc wszystkim, którym nie zależy na codziennych aktualizacjach polecam sułtana.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warson

@up jakiś link?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poleci ktoś jakiś kernel do tego romu? Na Boeffla i franco nie działa mi aparat...

Ogólnie nie ruszałbym nic, bo prędkość działania jest cudowna - ale bateria już nie jest nowa i chciałbym się pobawić w UV żeby jej trochę ulżyć. A jest o co grać, bo tel działał mi stabilnie na -130 mV :D

Edytowane przez rufus9803

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś wie może skąd obecnie można pobrać ten ROM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://archive.org/download/cmarchive_nighlies

OnePlus One to "bacon". W razie, jakby był jakiś problem z pobraniem/działaniem, mogę udostępnić ostatnie nightly z 25 grudnia lub snapshot z 20 grudnia, mam ich kopie u siebie na dysku. Ale nie jestem przekonany, czy wgrywanie CM 13.0 ma dzisiaj sens. Na LineageOS 14.1 zdarzają się jakieś drobne bugi, ale wszystkie podstawowe rzeczy działają, a system jest przynajmniej na bieżąco aktualizowany, również pod kątem zabezpieczeń. Dla pewności z aktualizacjami do kolejnych nightly można się wstrzymać dzień-dwa, ostatnio zdarzyło się dwa razy z rzędu, że opublikowane zostały kompilacje, które zaraz potem zostały wycofane. CyanogenMod to z kolei już porzucony, niewspierany trup.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi