Skocz do zawartości
giaur500

ROM CM13 Nightly dla OnePlus One

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie bardzo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy po zrobieniu full wipe mozna bezpiecznie wrocic z tego romu na cm 12.1 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qbaxs

Od tygodnia używam CM13 Nightly i po ostatnich updatach OPO restartuje mi się 2-3 razy dziennie - też tak macie?

Ogólnie to duży plus odnośnie zużycia baterii wyraźnie dłużej trzyma niż na Lolipopie

Edytowane przez qbaxs
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kilgorr, ja jak miałem 13.0 i chciałem powrócić na 12.1 musiałem ściągnąć paczke 12.1i gapps pod 5.1.1 , wrzucić na tel,,zrobić wipe : system/data/cache/dalvik-cache i zainstalować najpierw 12.1 później gapps, i restart, do tej pory mi śmiga ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A na dzisiejszy dzień jak jest ze stabilnością cm13? Nadaję się już do codziennego użytkowania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też jestem ciekaw, święta, trochę wolnego, to będzie czas żeby po testować. Są jakieś widocznie zmiany/nowe funkcje w porównaniu do 12.1?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też jestem ciekaw, święta, trochę wolnego, to będzie czas żeby po testować. Są jakieś widocznie zmiany/nowe funkcje w porównaniu do 12.1?

Uważam, że stosunkowo nie wiele. Bateria to duży plus, reszta niezauważalna. Nie ma chyba zmian w opcjach, możliwości konfiguracji itd... chyba nawet mniej :o Mam cm13 od pierwszego wydania, była porażka na początku, powoli staje się jednak tak dopracowany jak 12.1 ale to chyba trochę potrwa....

A na dzisiejszy dzień jak jest ze stabilnością cm13? Nadaję się już do codziennego użytkowania?

Oprócz codziennych restartów, tak :P Potrafi nagle się zrestartować, tak po prostu kilka razy dziennie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plantator

Urok nightly, jednego dnia rom będzie działał super a z kolejną aktualizacją będą restarty, dlatego warto chyba zainteresować się już zmodyfikowanym CM np od sultanxda albo resurection remix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja poczekam jeszcze ze 2-3 miechy i wtedy przesiądę się na CM 13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

Owszem są restarty, ale u mnie dość rzadko. Drugi błąd to błędna lokalizacja w trybie wysokiej dokładności, naprawia się dopiero gdy złapie fixa gps.

Poza tym generalnie wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi