Skocz do zawartości
giaur500

ROM CM13 Nightly dla OnePlus One

Rekomendowane odpowiedzi

Gruchi

Owszem są restarty, ale u mnie dość rzadko. Drugi błąd to błędna lokalizacja w trybie wysokiej dokładności, naprawia się dopiero gdy złapie fixa gps.

Poza tym generalnie wszystko jest ok.

Tak szczerze mówiąc to u siebie nie zauważyłem żadnych restartów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie nowszy nie znaczy lepszy, i myślę że warto jest przejść z 12.1 na 13.0 dopierooo po kilku miesiącach jak pisał Usiek1991, jak sami widzicie u każdego inaczej działa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

Owszem są restarty, ale u mnie dość rzadko. Drugi błąd to błędna lokalizacja w trybie wysokiej dokładności, naprawia się dopiero gdy złapie fixa gps.

Tak szczerze mówiąc to u siebie nie zauważyłem żadnych restartów

No są, jak coś długo robię na telefonie przeważnie, ale na xda niektórzy raportują restarty nawet raz na godzinę. U mnie raz na 1-2 dni. Edytowane przez giaur500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w trybie TYLKO URZĄDZENIE  nie ma tego problemu? Wczoraj używałem nawigacji i faktycznie było to irytujące, co chwilę jakby nie było zasięgu gps przez sekundę, dwie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

A w trybie TYLKO URZĄDZENIE nie ma tego problemu?

Nie ma. Tylko, że wtedy gdy stracisz sygnał to nie masz żadnej lokalizacji no ale to chyba jasne.

Edytowane przez giaur500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w trybie TYLKO URZĄDZENIE nie ma tego problemu?

Nie ma. Tylko, że wtedy gdy stracisz sygnał to nie masz żadnej lokalizacji no ale to chyba jasne.

Dzisiaj miałem okazję sprawdzić na 20 km odcinku. Problem jest taki sam jak przy wysokiej dokładności, bez różnicy :( Irytujące....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu posiadam CM 13 i od razu co najbardziej mnie zabolało to aparat. W tej chwili aparat posiada tylko podstawowe funkcje. Najbardziej mnie boli brak filmów w spowolnionym tempie. Czy jest możliwość wgrania aparatu z CM 12.1? Gdzie mógłbym znaleźć tą apkę?

A co do samego CM 13 to uważam, że na tą chwile nikomu nie poleciłbym przejścia z 12.1. Po pierwsze nie ma wielkiej różnicy, a po drugie jeszcze wiele fix'ów do zaimplementowania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

Przecież CM12.1 miał ten sam aparat co CM13. Aparat z bajerami (CameraNext) był z COS czyli z oficjalnego Cyanogenmoda, zamkniętego

Możesz pobrać go z apkmirror, tylko nie najnowszą wersję, któraś starsza(ta z cos12.0) działa na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sprawdziłem kilka wersji, niektóre w ogóle się nie otwierają a niektóre wyłączają się przy chęci nagrania w wolnym tempie... A to fajna funkcja jest...

Połączony post:

Ja sprawdziłem kilka wersji, niektóre w ogóle się nie otwierają a niektóre wyłączają się przy chęci nagrania w wolnym tempie... A to fajna funkcja jest...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

To prawda, nie działa ta funkcja. Musisz poczekać COS13 na Androidzie 6.0, wraz z nim pojawi się nowa CameraNext i tam dopiero będzie wszystko działać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi