Skocz do zawartości
kuszon92

Radio FM oraz kilka pytan.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od niedawna uzywam androida (htc hd2) mam kilka pytań

1. Po co wlacza sie Bluetooth jak wlaczam radio ze słuchawkami 3.5mm

2. Czy jest jakis zamiennik wbudowanego radia fm ? denerwuje mnie w nim ze nie ma auto wyszukiwania dostępnych stacji.

3. Czy jest jakis program ktory bedzie mi podświetlał klawiaturę w htc hd2 po przyjściu sms bo nie raz jest ciemno i nie widzę przycisków bo zaraz gasną a na wyczucie ciężko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    artlin

Po pierwsze to oficjalnie HTC HD2 jest telefonem z systemem Windows Mobile® 6.5 Professional, co oznacza że jeżeli masz tam Androida to jest to custom ROM i nie jest oficjalnie wspierany przez producenta. Co oznacza że producent nie daje sterowników na Androida dla radia, bluetooth i całej masy innych jego podzespołów. A skoro custom ROM to często/ gęsto autor takiego ROM-u musi kombinować na ślepo jak daną rzecz w telefonie uruchomić i nie zawsze działa to do końca tak jak powinno.

Na Twoim miejscu cieszyłbym się że w ogóle działa, znalazł co to za ROM masz wgrany i szukał dalej informacji w związku z danym ROM-em.

A przede wszystkim przeniósł temat do działu dotyczącego HTC HD2 zanim któryś z moderatorów się wkurzy i sypnie ostrzeżeniem za postowanie nie w tym dziale forum co trzeba.

Pozdrawiam

Źródło: http://www.htc.com/pl/product/hd2/specification.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi