Skocz do zawartości
Kacpi

Folia ochronna

Rekomendowane odpowiedzi

sasio

Hej.

Mam takowe pytanko, od 2 tygodni walczę z foliami na ekran.

Zjeździłem dziesiątki punktów GSM, nawet na Allegro, i zakupiłem z 3 źródeł różne folie na ekran do swojego Sensation XE.

Problem jest w tym że albo są na wielkość wyświetlacza - przyciski nie są zakryte ani logo HTC, albo delikatnie ponad wyświetlacz, ale dalej cały plastikowy przód dookoła ekranu jest odkryty.

W Desire S miałem calutką powierzchnię przodu (ekran i okolice) zakryte folią.

Pomimo że mają niby te całe Gorilla Glass twierdzę że to lekka poprawka serii i znając moje szczęście to porysuję ekran.

Pytanie do Was czy spotkaliście się z dobrze przylegającą folią (te co mam rogi odstają jakby były wygięte), która zasłoni cały przód?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibias

Kup sobie oryginalne HTC dla Sensation. 3 szt. w zestawie. Nie ma nic lepszego.:thumbup:

Wysyłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie kupiłem Sensacje i nie wiem po co te zachwyty nad gorilla glass. Obchodzę się z telefonem jak z odbezpieczonym granatem :D a i tak już mam widoczną ryskę, nie mówiąc już o mniejszych. Następnym razem jak kupię telefon to dopóki nie będę miał folii to nie będę go wyciągał z pudełka. Nie wiem jak właściciel przede mną przez półtora roku zachował ekran tak idealnym stanie, pewnie miał jakąś dobrą folie, którą niestety ściągnął przed wysyłką. Tak więc szukam dobrej folii, ale mam problem ze znalezieniem jej. Wczoraj byłem w kilku sklepach GSM i albo takiej folii nie mieli albo była ona tragiczne dopasowana, że nawet nie wierzyłem, że jest niby na Sensation. A z Desire S nie miałem najmniejszych problemów. Wiecie gdzie jeszcze są oryginalne folie? Najlepiej Kraków ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i w końcu kupiłem za 1zł Folia na wyświetlacz LCD - HTC SENSATION - KrK (3287126268) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :D Jest sporo lepiej dopasowana niż te, które wcześniej widziałem tylko na bokach nie chce trzymać z powodu tego wygiętego ekranu. Zobaczymy jak będzie za kilka dni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matiEX

Wrzuć fotkę jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi