Skocz do zawartości
Kacpi

Folia ochronna

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, Gorilla glass jest och i ach. Mój wujek ma sgs 2 niecałe 2 miesiące i już są ryski. Ja wolę tego uniknąć.

To nie wiem co Twoj wujek nosi razem z telefonem w kieszeni. Ja mam Sgs2 od jego premiery i wyswietlacz jest jak nowy. Co to folii na Sensation to zastanawiam sie nad folia Zagg Invisible Shield. Jest najdrozsza ale okleja tez tyl i boki i podobno jest najbardziej wytrzymala. Korzystal ktos z tych folii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Folia na boki i tył? Wg mnie to już przesada... Wtedy telefon CI brzydko wygląda. W normalnym używaniu tel się ne rysuje na obudowie. Weź sobię obojętnie jaką, ale tylko na przód. DO tego jakieś etui. Tych plastików na plecki nie polecam, telefon nie dość, żę grubszy i brzydszy to znajomemu wypadł ;/ a był dobrze włożony. Nie wspomnę Ci już o braku zasięgu wifi. O dziwo mi przez etui łapie normalnie. Włożyłem casemate i była połowa zasięgu. Polecam skórzane co mają troszke boki wycięte - wtedy troche anteny jest odkryte i nawet w kieszeni jest super zasieg 3G i wifi. Pamiętać trzeba o wykończeniu w środku, żeby nie było kanciatej skóry, inaczej zarysujesz boki i volume rocker.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziales jak wygladaja te folie o ktorych pisalem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak oryginalna to na pewno bedzie pasowala idealnie...

ale po co uzywac folii na takich ekranach to ja nigdy nie zrozumiem. ;f

Witaj, właśnie dzisiaj do mnie doszła oryginalna ze sklep-htc.pl i jest na całą powierzchnię szybki przez to jest totalnie źle dopasowana i nie trzyma się na tych wystajaczych-wypukłych brzegach, odstaje po 5 mm.

Kicha na całego.

---------- Post dołączono o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Kupuję dzisiaj folię GLLASER MAX, kolega kupił i mówił, że jest w kształcie dopasowanym do płaskiej powierzchni i leży idealnie. Folia Ochronna GLLASER MAX - PERFECT - CARBON - HTC - Sensation :: Gllaser Folie Ochronne na tetelefon GPS Netbook notebook anti-glare i superclear

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Sensation nie ma płaskiej powierzchni. Brzegi ekranu są nieco wygięte i dlatego folia w rogach nie przylega ściśle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szczerze watpie. Ta folia jest przyklejana na powierzchnie spryskana wczesniej specjalnym plynem. Chyba bardziej wytrzymala folia nie istnieje. Ja zaryzykuje i zamawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek
    Witaj, właśnie dzisiaj do mnie doszła oryginalna ze sklep-htc.pl i jest na całą powierzchnię szybki przez to jest totalnie źle dopasowana i nie trzyma się na tych wystajaczych-wypukłych brzegach, odstaje po 5 mm.

Folia HTC jest idealnie dopasowana. To że na rogach robi się pęcherzyk wynika z tego, że ekran jest wklęsły, a folia bezklejowa i sztywna. Nie ma na rynku foli które by tutaj wszystkich zadowoliły, albo będą nie ochraniać całego ekranu, albo będą z klejem. Choć folia HTC tworzy te pęcherzyki na rogach uważam poza tym, że jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

daszek prawda! Tylko, że tą folie - oryginalną - da się dopasować - tyle, że mam fart i mam w rodzinie kontrolera jakości na PRO poziomie. Siostra mi ją przykleiła i nie ma jednego bąbelka ;D Ale pewnie z czasem się pojawią ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek
    Tylko, że tą folie - oryginalną - da się dopasować

Na początku myślałem o podgrzaniu suszarką, ale później się przyzwyczaiłem, na rogach i tak ekran jest nie używany :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi