Skocz do zawartości
Kacpi

Folia ochronna

Rekomendowane odpowiedzi

....co do bąbli to jak naklejałem folię na HTC Magic (kilka razy) to też miałem bąble ... Ale po czasie zniknęły same...,:):)... Teraz zakładałem folię w/w przeze mnie to zero bąbelków ...dopasowana wręcz idealnie do ekranu Sensation ...jedyną nieprawdą jaką opisują na stronie to to, że na foli nie ma odcisków palców ... Chyba nie ma odcisków tylko na matowych foliach...ale to chyba niewielki minus bo wystarczy przejechać palcem po ekranie i odciski znikają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emilb2

Folia Ochronna Gllaser MAX S Clear HTC Sensation (1738711400) - Aukcje internetowe Allegro

Nie polecam tej folii. Jest ona może i docięta, jednakże nie pokrywa całego ekranu telefonu. Natomiast na aukcji piszę że jest dopasowana do rozmiarów i kształtu telefonu.

Kupiłem u tego użytkownika (dit24) drugą folię do samsunga wave s8500 i muszę stwierdzić, że jest ona jeszcze gorsza niż do htc bo pokrywa jeszcze mniej ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gudio

Więc używam tej folii:

HTC SP-P540 - Folia dla Sensation

:) Szczerze mówiąc polecam. Do paczki dołączone są dwie sztuki, więc jeśli nie damy rady za pierwszym razem, módlmy się, żeby za drugim weszło :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Na oryginalnej folii tak jakby mniej odcisków palców widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja się pochwalę, jak nakleiłem swoją folię:

pa150099.jpg

pa150101.jpg

A tu folia, którą dostałem razem z gel case:

pa150102.jpg

Docięta tylko na "normalną część" ekranu (nie pokrywa tych wypukleń).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no więc i ja sprawiłem sobie folijkę ochronną z firmy Blue star

i tak wziąłem dedykowaną...i pomyślałem, że to jakies nie porozumienie, ponieważ nawet podświetlanej części szkiełka nie zasłaniała:dobani:

no to wracam do gościa i mu pokazuje, a ten na to że ona taka jest:mad: ehhh.. juz nie walczyłem i pojechałem do inego sklepu.

a tam zaproponowali mi blu stara:facepalm: no to mówię, że to w żaden sposób nie pasuje do tego telefonu. no t owyciągnęli folijkę z opakowania, przymierzają, i pasuje jak ulał:DDD już jest na telu, z wad łapie szybciej odciski niz sam wyświetlacz...

oczywiście potestuję jak długo się utrzyma ta folijka;)

ale na ta chwile mogę powiedzieć, że można brac blue star ale sa dwa rozmiary tych folijek, więc trzeba sprawdzić przed zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też polecam oryginalna HTC. Leży idealnie, 2 sztuki w komplecie. Kupowałem w HTC-sklep.pl

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HTCFan

Pytanie do zadowolonych użytkowników oryginalnych folii:

Jak je zakładaliście, żeby nie było bąbli powietrza?

Może trzeba ją położyć przed założeniem na grzejniku?

Pomoże to coś?

Mam założoną trzecią i i tak nie leży idealnie:mad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy uzywacie folii do sensation? Nie chodzi mi o rysowanie sie szkla bo wiem ze ciezko je zarysowac przy normalnym uzytkowaniu. lecz to co mnie denerwuje to wiecznie pobrudzony ekran od paluchow, wszedzie slady palcow, pod sloncem wyglada masakrycznie;P ;] czy uzywacie jakis folii zeby zniwelować to? Jezeli tak to utrudnia ona jakos prace? Prosze o komenty ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy normalnym używaniu jak najbardziej nabawisz się rys. I tych większych i tych mniejszych (te atakują od razu a po 2 miechach możesz powiedzieć, że miałeś kiedyś ekran bez rys ;) ). Folia i już a z foli to nawet i palcem można zmazać ślady.. palcy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi