Skocz do zawartości
Kacpi

Folia ochronna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem oryginalną HTC i przylegała tylko na płaskiej części ekranu. Niestety nie udało mi się jej nakleić poprawnie, więc wywaliłem do kosza (obydwie sztuki). Zemściło się to na mnie, bo ekran porysowałem, gdy telefon... leżał na łóżku :facepalm: nie wiem jakim cudem to się stało, i uprzedzę komentarze - nie, nie śpię w opiłkach metalu a:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety te folie od HTC to zwykły poliwęglan.

Nie przeczytałem całego watku ale nie polecam takich tylko bezklejowe działające na zasadzie elektrostatycznej. Tu od lat brando rządzi.

---------- Post dołączono o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Niestety te folie od HTC to zwykły poliwęglan.

Nie przeczytałem całego watku ale nie polecam takich tylko bezklejowe działające na zasadzie elektrostatycznej. Tu od lat brando rządzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LocDog

Wnioskuje, że nie śpisz także z : nożem do tapet, nożem kuchennym, gwoździem i brzeszczotem do metalu, bo te wyżej wymienione przedmioty nie rysują gorilla glass (zgodnie z recenzjami na yt). W takim razie czyżby guzik od poszewki rysował gg? :)

UnoSardinia Blogger

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chcesz, nie naklejaj. Proste

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    casoni

Na desire s miałem folię Brando i była idealna. Na sensation nie znalazłem tej marki folii więc kupiłem oryginalną HTC i nie była idealna. Nie przykleiła się na krawędziach, a jak chciałem wysunąć bąbelek powietrza to po mocniejszym naciśnięciu pękła jakby struktura folii i została półcentymetrowa rysa. Niedawno kupiłem folię invisible shield choć byłem sceptycznie nastawiony. Jest rewelacyjna i warta swojej ceny. Przykleiła się idealnie. Wystarczy spryskać więcej dołączonym sprayem i po nałożeniu folii można ją jeszcze przesuwać po ekranie i idealnie dopasować. Po przejechaniu gumową łopatką po folii nie zostało nic pod nią. Na brzegach przylega idealnie. Piszą, że w jest to folia jednorazowego użytku, a mimo to po jej naklejeniu miałem 2 paprochy pod folią i po kilku dniach ją odkleiłem i ponownie spryskałem i nakleiłem i jest OK.

Szczerze polecam tę folię. Jest dużo lepsza od Brando.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowni użytkownicy,

Sensation, przysporzyło pewien czas temu spory problem chyba wszystkim producentom folii ;) W 3MK zmniejszyliśmy obrys folii, jednak nie jest to rozwiązanie idealne, warto je poprawić.

Kilka miesięcy używacie już wymienionych powyżej folii, czy możecie przekazać swoje refleksje jak po tym czasie zachowują się folie obejmujące całą szybkę w Sensation?

3MK będzie BARDZO wdzięczne :)

pozdrawiamy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kocham, gdy producent chwali swoje produkty. To jest takie słodziutkie !

Dobra, a teraz na serio. Folia od HTC pół roku. Zero śladów użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kocham, gdy producent chwali swoje produkty. To jest takie słodziutkie !

W poprzednim poście chyba nic takiego nie miało miejsca ;)

Dobra, a teraz na serio. Folia od HTC pół roku. Zero śladów użytkowania.

Dziękujemy bardzo za informacje, to tę folię kupiłeś w sklepie haalo.pl ? A pół roku bez śladów to niezły wynik! :ok:

pozdrawiamy,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matiEX

Ja właśnie dzisiaj, pomimo męczarni z założeniem zepsułem 2 sztuki oryginalne od HTC, nie wiem czy jest jakiś sposób żeby oczyścić warstwę z klejem z kurzu, próbowałem już mydła i wody, niestety nic to nie dało no i zostają zacieki, może polecicie jakąś inną folię albo jakiś złoty sposób zakładania nowej lub oczyszczenia starej? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi