Skocz do zawartości
Gość SarpedoneS

SM-N9005 N9005XXUGBOK6 5.0 XEO - [19.11.2015]

Rekomendowane odpowiedzi

Tak chodzi o rom QS z XDA . Testuje wersje K6 , jest ok , ale brakuje kilku rzeczy z najlepszego custom romu tej serii OI1 a mianowicie nie ma widgetu Smart menagera i kilku innych rzeczy . W dalszym ciągu rom QS w wersji na tajwan OI1 jest the best of the best .

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Smart Menedżer potrafi już coś więcej oprócz optymalizacji aplikacji? W sensie działa skanowanie? :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mad3ros

W najnowszej wersji romu, działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest to poprawione nadal jest usuń sprawdziłem to tak ze wybrałem mapę pogody i dla Phoenix USA jest usuń

93e6a6811248a5fd518445d2b921cf71.jpg

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Może to trzeba zgłosić jakoś do nich, czy co? Tam powinno być nie tyle "czysto", co "bezchmurnie", przynajmniej tak jest na KK.

Załosna sprawa, podobnie jak z tym wi-fi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zgłaszałem na oficjalny serwis samsunga przez kontakt na stronie, niech każdy tak zrobi to może pogonią ich z kolejną poprawką. Już nawet nie mam siły wylewać żalów na bezmyślność i olewanie sprawy przez programistów, którzy biorą zabugowane paczki appek do romu oficjalnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do bani ta poprawka... Żeby odebrać lub wysłać mmsa znów trzeba ręcznie włączyć dane komórkowe. A już było dobrze :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I mnie po dwóch dniach już widzę że coś z czujnikiem zblizeniowym jest nie halo. W *#0*# wszystko ok. Zapala się na zielono itd Ale gdy dzwonię lub odbieram połączenie ekran nie gaśnie. Opcja wygas ekran w ustawieniach jest włączona. Ktoś ma taki problem? Wiecie co można z tym zrobić? Mój poprzedni rom to poi2 od alexandra, tam było ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
K.M.Bak

@up W jakim zakresie masz ADC w teście? W spoczynku (bez zbliżenia?). Czujnik nie działa tez jak urządzenie jest podpięte do BT - nawet jeśli nie korzystasz z tego BT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@K.M.Bak

Bt włączony Ale nie połączony z niczym. To o czym piszesz to kolejny błąd czy taki "Ficzer"...?

Zrestartowałem telefon i zaczęło działać. Zobaczę kiedy przestanie i dlaczego bo na razie nie wiem skąd problem.

Tel łączy się rano z bt w aucie. Ale czujnik nie działał cały czas.

Połączony post:
Nie robiłem też reset do ustawień fabrycznych. Może to jest powód?

Edytowane przez djcygan2009
Nie cytujemy całego posta poprzedzającego - @[nazwa użytkownika] wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mad3ros

U mnie czujnik działa jak chce. Po restarcie telefonu podziała jakiś czas i znowu lipa. Ale ja już tak miałem na BOJ6. 

Połączony post:

@up W jakim zakresie masz ADC w teście? W spoczynku (bez zbliżenia?). Czujnik nie działa tez jak urządzenie jest podpięte do BT - nawet jeśli nie korzystasz z tego BT.

ADC w zakresie 33-37. Po przyłożeniu ręki, ekran robi się zielony i wibruje, czyli ok. BT w ogóle nie używam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi