Skocz do zawartości
abnegat

Futerał/etui dla Oneplus X

Rekomendowane odpowiedzi

abnegat

Czy ktoś już ma, planuje mieć, albo już zamawiał jakieś opakowanie do X-a?

Macie jakieś rozeznanie? Telefon jest ładny bez ubranka ale jak by mu przyszło upaść... brrr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam filcowej wsuwki.... Zawsze mam taką samą przy każdym telefonie to taki nawyk...

Tapnięte z One Plus X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W komplecie dostajesz silikonowe etui, które jest idealnie dopasowane do urządzenia i nawet go bardzo nie pogrubia. Moim zdaniem nie ma sensu szukać innego

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
abnegat

W komplecie dostajesz silikonowe etui, które jest idealnie dopasowane do urządzenia i nawet go bardzo nie pogrubia. Moim zdaniem nie ma sensu szukać innego

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka

Co jest w komplecie to wiem, bo mam. Tylko, że ten silikon raczej telefonu nie uchroni przed zgubnymi skutkami upadku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chwilowo używam case'a tego co był w zestawie. Fakt, jest super dopasowany ale odnoszę wrażenie że w nim telefon bardziej się ślizga niż bez niego. Może takie wrażenie.

Osobiście wolałbym jednak trochę grubszy case bo telefon jest dość cienki. Poluje na tego bamboo albo albo ciemnobrązowego ale płacić ponad 100 zł za zwykły plastik to dość dużo :)

Mam nadzieję, że w niedługim czasie wyjdą jakieś nołnejmy w podobnych kolorystykach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dizzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
abnegat

Użytkownicy OneplusOne chwalili covery Diztronica. Do tej pory były w ofercie tej firmy tylko dla modelu One i Two ale zapowiedziana jest wersja dla X-ów: http://www.tpu-cases.com/index.php?main_page=index&cPath=104_126

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vonski

Jak można tak piękny telefon wpychać w jakieś paskudne plastiki... :thumbdown:

Edytowane przez vonski
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak telefonu się używa, a nie trzyma na półce to prędzej czy później zaliczy upadek. Wtedy docenisz dobry case ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi