Skocz do zawartości
TomSy

Opinie posiadaczy HTC EVO 3D

Rekomendowane odpowiedzi

TomSy

Pojawił się HTC EVO 3D,stoje właśnie przed dylematem czy LG 3D czy HTC EVO 3D.Proszę o wypowiadanie się posiadaczy HTC odnośnie funkcjonalności ,efektu 3D ekranu itp.Dziś bawiłem sie chwilkę HTC i co mnie zaskoczyło to wariowanie obrazu 3D przy nawet najdelikatniejszym przechyle telefonu.Miałem go tylko kilka minut w rękach więc ocena nie jest miarodajna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli chodzi o efekt 3D to tu wygrywa zdecydowanie LG. W teorii HTC ma lepszy procesor (1,2GHz) niz LG (1GHZ), wiecej RAM (1GB vs 512MB) i wieksza wyswietlosc wyswietlacza. W praktyce LG wydajnosc ma wieksza:

AnandTech - LG Optimus 3D Preliminary Performance - OMAP4 Tested

Rozmowe na ten temat masz tez na naszym forum:

http://forum.android.com.pl/f284/lg-p920-swift-3d-opinie-posiadaczy-mini-recenzje-79567/index17.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj zamienilem sensation na EVO 3d....szczerze to jestem zawiedziony!odwzorowanie i nasycenie barw w sensation jest o klasę wyżej..trzymając te dwa tel obok siebie przy max jasności z ta samo tapeta na obu to aż żal du... Ściska jak Sie na EVO 3d patrzy!!czy to norma że sens na andku 2.3.4 w EVO 3d tak laguje przy karuzeli?sensation w tej kwestii to torpeda na tym andku i custom romie.

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

blablabla

Zapewne na sensation miałeś custom rom, a na Evo stock. Ba zależy jeszcze z której wersji. Niestety HTC ma to do siebie, że wypala z telefonami zanim dopracują soft, po necie multum recenzji jak to słabo wypadają w testach, a po roku kiedy już biją konkurencję na głowę (na custom romach) nikt już nie poprawia recenzji.

Co do jasności ekranu to powinieneś być świadom przed zmianą, że ekrany są różne. Dla mnie EVO ma NATURALNIEJSZE barwy. Zawsze jednak możesz sobie zainstalować Bravia Engine i będziesz mieć inne kolory. Naprawdę każdy z twoich żali jest prosty do wyeliminowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wersja andka to 2.3.4 a brawia engine nie mogę wgrac no na rewolutionary nie ma mojej wersji hboota.można to jakoś obejść?chce zrobić s-off ale tym sposobem z rewolutionary chyba nie da rady co nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapewne da rade. Podaj jaki masz hboot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak da radę odblokowac to pewnie nie sprzedam bo jestem w pełni swiadomy że na jakims custom romie może smigac elegancko.wersja h boota to 1.49.0018

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wogóle dodadza moja wersję hboota kiedyś do rewolutionary?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odblokowalem bootloader jakąś inna metoda niż rewolutionary,w fastbocie jest napisane unloked ale dalej mam s-on...jak zrobic s-off??zrotowalem i zainstalowalem clockwordmod ale jak wchodzę do recovery i wybieram jaką kolwiek opcję to pojawia Sie trojkacik i trzeba wyjmowac baterie bo na nic nie reaguje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

S-off daje wyłącznie revolutionary.

Twój Hboot od przeszło pół roku się odblokowywuje bez problemu, i ja taki miałem przez pierwsze 3 minuty posiadania tego telefonu ;-)

[TUTORIAL]Changing CID and Downgraed HBoot to 1.49.0007 for 0009 and 0018 Users - xda-developers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi