Skocz do zawartości
TomSy

Opinie posiadaczy HTC EVO 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Już sam do tego doszedłem i zrobilem downgrade haboota ale dzięki.teraz jest git:)

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tomins

Witam forumowiczów!

wpadam po prośbie. Czy ktoś z Was może miał porównanie na żywo HTC Evo z HTC Radar? Który według Was lepiej wybrać? (pomijając kwestię systemu, tam jest Windows 7.5 Mango, a tutaj Android - choć to akurat chyba będzie dla mnie zaleta) Miałem co prawda brać HTC Radar ale trafiłem teraz na promocje na Evo w Komputroniku i kosztuje niewiele więcej niż Radar, a widzę, że ma procesor 2-rdzeniowy, powinien szybciej działać, do tego bajer w postaci 3D. Podpowiecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odradzam wp7. Właśnie sprzedaje omnie w. Jak chcesz konkretnych za i przeciw to wal na pw.

Wysłane z mojego LG-P990 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tomins

Dzięki wielkie za info, w zasadzie podjąłem decyzję i po nowym roku zamówię w komputroniku tego Evo 3D na promocji. Gadałem jeszcze ze znajomym, który ma telefon na Windowsie z Mango i tak jak Ty, nie jest zadowolony z niego, także wybór modelu na Androidzie chyba jednak będzie dla mnie lepszym wyjściem, no i sprzęt szybszy powinien być niż Radar. Jak telefon do mnie dotrze i trochę się nim pobawię to dam znać jak mi się sprawuje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cofam w pewnym stopniu to co napisałem.

Zaczynam się przekonywać do wp7.

Z każdym dniem przyjemniej mi się go obsługuje.

Ale to nie wątek o wrażeniach z wp7 więc nie będę robił ot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tomins

Plichu >> teoretycznie do wszystkiego można się przyzwyczaić :) ja już się zdecydowałem i złożyłem zamówienie z rana przez ich stronkę na evo, mam nadzieję, że będę zadowolony bo w końcu nie jest to ot drobny wydatek, ale niech telefon na siebie pracuje. Teraz zobaczymy jak szybko komputronik dostarczy mi go do salonu, odbiorę, pobawię się nabytkiem i wtedy dam znać co do swoich odczuć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie EVO ma podstawowy problem: dwie różne wersje i ekran 3d mocno utrudniający portowanie romów choćby z sensation.

Brak plików ril do radia także trochę dziwi (delikatnie mówiąc bateria nie jest wykorzystywana optymalnie).

Wszystkie one jednak choćby teoretycznie mogłyby zostać wyeliminowane co powolutku niejako się dzieje (romy wspólne dla shooter i shooteru). Mam nadzieję że Evo pokaże jeszcze pazur bo ma potencjał (100% sensation + 3d + więcej ramu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tomins

Witajcie ponownie. Sprzęcik komputronik dostarczył nad wyraz szybko i od kilku tygodni testuję Evo. Nie zawiodłem się przyznam, bardzo podoba mi się interfejs w wersji od HTC. Miałem ostatnio możliwość pobawić się kilkoma innymi telefonami, znajomy sprawił sobie motorolkę atrix, która bardzo fajnie działa, ale mam Evo i zostaję :) Z plusów zdecydowanie jest naprawdę spory i jasny wyświetlacz, telefon ma dobry procesor i działa szybko, przeglądarka śmiga. Nie podoba mi się video w 3d za bardzo, takie nijakie, ale już zdjęcia w 3d są bardzo fajne. Ponadto telefonik ładnie wygląda i jest elegancki, także u mnie HTC ma plusa bo telefonik ogólnie zasługuje na ocenę 5/6 IMHO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam na 3d się nie zawiodłem. Na youtube jest masa znakomicie wyglądających filmików.

Interfejs sense zawsze był do przodu w stosunku do konkurencji więc im głębiej się w niego wgryziesz tym bardziej powinieneś być zadowolony z wyboru. Tylko że uważam v.3.5 za o niebo lepszą wersję.

Wciąż nie mogę się doczekać tego telefonu w łapkach premium kucharza, żal jak patrzy się co na sensation wyprawiają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak dla mnie EVO ma podstawowy problem: dwie różne wersje i ekran 3d mocno utrudniający portowanie romów choćby z sensation.

Też rozważam zakup EVO, powiedz mi czym różnią się te 2 wersję ;) ? i na co zwrócić uwagę przy ewentualnym zakupie?

jaki jest stockowy rom (ktory andek i sense), a jakiego uzywasz ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi