Skocz do zawartości
TomSy

Opinie posiadaczy HTC EVO 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli opinia to na razie niepełna. Mam ten telefon drugi dzień, wygląd i wykonanie o niebo lepsze od Optimusa 3d. To jest jednak HTC, co prawda z LG miałem tylko GT540- notabene byłem z niego zadowolony. Z evo 3d jak narazie też jestem, zdjęcia 3d to niezły bajer,zdjęcia w 2d do przyjęcia, oczywiście jeżeli ktoś oczekuje po telefonie cudów to niech kupi coś innego a najlepiej dobry aparat fotograficzny. Telefon szybki nawet na stockowym romie, jak u mnie wifi działa b. dobrze, gps to rewelacja, w domu łapie fixa w kilka sekund. Ktoś gdzieś pisał, że jest cichy, no niestety to nie wieża muzyczna, na słuchawkach i to tych dodanych przez htc ( mam niebrandowany od htc ) fajnie słucha się muzyki, jak na moje uszy, nie jestem wyczulonym na niuanse melomanem. W sumie telefonik jak na kwotę, którą zapłaciłem - 1200 zł- super. Oczywiście każdy może mieć swoje odczucia. Nie ma sprzętu bez wad.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak jest z zasięgiem gsm w tym telefonie? Miałem Sensation i niestety nawet jak lezal na biurku to nie bylo rewelacji. Jak jest z tym? Druga rzecz to efekt 3d jest widoczny caly czas? Czy da sie go gdzies w opcjach wylaczyc? Czy działa tylko w pozycji poziomej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Goti

efekt 3d działa tylko w grach,w galerii, i podczas robienia i oglądania zdjęć;p Oczywiście gry musza być specialne pod 3d tak wszystko jest normlanie ;) Z zasięgiem nie mam problemów ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli już zalezy Ci na tym telefonie to kup tutaj EVO 3D HTC POLSKA Łódź SKLEP (2244657129) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Sprawdzony sprzedawca bo sam od niego kupiłem ale zanim to zrobisz to przeczytaj sobie mój post tutaj http://forum.android.com.pl/f319/pytania-i-odpowiedzi-ua-ytkownika-w-zainteresowanych-zakupem-htc-sensation-77974/index41.html oraz cytat z testu na ##### ''Niestety podczas testów wyraźnie dało się odczuć, że EVO 3D słabiej łapie zasięg niż Galaxy S II czy testowana równolegle Nokia N9. Szczególnie ta ostatnia radziła sobie znacznie lepiej, bez problemu zestawiając połączenia 2G/3G w lokalizacji gdzie EVO 3D co chwila zupełnie tracił zasięg. Gdy telefon "krzyczy", że nie ma zasięgu, jakości rozmowy nie uratuje nawet system aktywnego usuwania szumów otoczenia. Połączenia rwą się i trzeba przybierać niezbyt wygodne pozycje by móc się komunikować. ''

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka
    Napisano (edytowane)

Jeżeli mogę napisać coś w miarę obiektywnie to będzie tak:

Dzisiaj dostałem telefon, no i chodzi ładnie, giga ramu robi swoje. Mam obok Optimusa 3D, którego używam od pół roku około.

Z pozytywów:

Soft i Sense. Bardzo ładnie się prezentuje i ma masę usprawnień to każdy wie. Operacje w tle działają szybciej i wydajniej niż na O3D, pewnie kwestia Ramu, LG na 512Ram trochę się krztusił. Instalacja aplikacji z marketu czy pobieranie w tle nie muli fona, działa prawie tak jak normalnie. Czyli tak jak powinien 2 rdzeniowy telefon z giga ramu.

Przeglądanie internetu to bajka. Bardzo fajna rozdzielczość i ergonomia ekranu, dobrze się obsługuje jedną ręką. Ekran czuły idealnie, przyciski pod ekranem też, wibracja bardzo miła przy dotykaniu.

*** Cały czas mówię o wyjętym z pudełka telefonie z jakimś softem od Playa, bo animacje i tapety i parę aplikacji musieli wrzucić, żeby za dobrze nie było.

Cały soft to jeden wielki plus, jeszcze HTC mogło by popracować nad płynnością przewijania, żeby iść w stronę 60fps ;) Pewnie Sensation bardziej zajmuje uwagę programistów od HTC...

Ekran: kolory są bardziej naturalne, oczy odpoczywają, jest spoko. Mogłyby być ciut bardziej nasycone i kontrastowe, ale tutaj nie ma co narzekać. LG ma trochę przejaskrawione kolory, co się bardzo podoba, ale też i męczy oczy czasem. Tutaj jest neutralnie, ale dobrze. 3D jest moim zdaniem lepsze, łagodniejsze dla oka i dzięki rozdzielczości nie widać pikseli. Bo 3D ma obniżoną 2x ilość pikseli horyzontalnie. Także na LG było widać mniejsze lub większe piksele. Tutaj jest lepiej i bardziej naturalnie.

Aparat moim zdaniem dobry i lepszy niż LG, kolory żywsze, szczegółowe.

Wykonanie: Dobre, ale LG miało mniej skomplikowaną klapkę (żeby nie powiedzieć prostą i lekko nudą w porównaniu do designu HTC, który jest bardzo efektowny)

Więcej na razie obserwacji nie mam. Telefon leży bez karty SIM i chętnie bym go wymienił na nową Sensację, jakbym miał okazję (chociaż nie wiem czy to tak oczywiste, bo szkoda mi giga ramu, zaleta jest na pewno duża)

W swojej cenie bardzo dobry telefon, miałem na niego promocję w Abo, więc go wziąłem. Na wolnym rynku pewnie szukałbym Sensacji (większy wybór custom romów, ciut lepsza muzyka)

Edytowane przez shaka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam ten telefon od ok. miesiąca i jest naprawde zadowolony. Spełnia moje wymagania i to bardzo dobrze. Nie wiem czemu wszyscy boją się tego 3d, jeśli zdjęcie, film czy gra jest dobrze wykonana to jest to efekt bardzo przyjemny dla oczu. Miałem wcześniej hd2 i dotyk tutaj jest zdecydowanie lepszy - działa nawet paznokciem i jest mniej wrażliwy na wilgoć bo w hd2 wilgotną ręką obsługiwanie telefonu sprawiało nieraz problemy a tutaj takiego czegos nie odczułem. Na odwzorowanie barw może nie jest bardzo wymagający ale są naprawde dobre i nie moge na to narzekać. Jeśli chodzi o wsparcie to może i jest lepiej z sensation ale tu też jest dobrze i coraz lepiej. Lista romów jest całkiem spora [iNDEX] *NEW* HTC Evo 3D GSM Development *FULL LIST* [12/05/12] - xda-developers (oczywiście mówie o wersji europejskiej). Wydajność telefonu jest na wysokim poziomie i chyba każdą grę pociągnie:) Rozdzielczość wyświetlacza bardzo dokładna a filmy w HD to naprawde bardzo dobra jakość obrazu. Chyba trafiłem jakąś wadliwą klapkę bo po lewej stronie na gorze nie dochodzi tak idealnie i na dole na lewym boku jak sie nacisnie to troche trzeszczy klapka. Ja jestem jak najbadziej zadowolony z telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iHusky

Według mnie telefon robi niezłe zdjęcia, ustawiłem ostrość na maxa i heya, jedynie do czego mogę się przyczepić to jego gabaryty bo ciężko nosi się go w kieszeni, no ale cóż byłem tego świadom wiedząc że ma ponad 4 cale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka
    Napisano (edytowane)

Powoli sie przyzwyczajam do tego bravia engine. Trzeba trochę jaśniej ustawić (niż automat) i jest dobrze.

Edytowane przez shaka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co trzeba jaśniej ustawić ? Mój egzemplarz ma cholernie jasny wyświetlacz, pasek w ustawieniach jasności wyświetlacza jest pod pierwszą literką "t" napisu "Automatyczna jasność" ( trzymając w pionie ), wszystko widać idealnie, nawet w słońcu coś można dostrzec bez rozjaśniania. Może to kwestia displaya, podobno były montowane dwa rodzaje, tzn. dwóch producentów. Porównując do Sensation i SGS II jest jaśniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi