Skocz do zawartości
TomSy

Opinie posiadaczy HTC EVO 3D

Rekomendowane odpowiedzi

shaka

Chodzi mi o to że na automacie kolory nie są tak żywe jak w moim poprzednim tel. Na ustawieniach ręcznych jest ok.

Trochę też przyciski power i glosnosci trzeba mocno wciskać, nie ma wyraźnego kliku i czasem nie zalapuje od razu.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Chodzi mi o to że na automacie kolory nie są tak żywe jak w moim poprzednim tel. Na ustawieniach ręcznych jest ok.

Trochę też przyciski power i glosnosci trzeba mocno wciskać, nie ma wyraźnego kliku i czasem nie zalapuje od razu.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Aha. Źle Cię zrozumiałem :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iHusky

Czy mi się wydaje czy ten plastik otaczający ekran jest słaby, ponieważ dzisiaj podczas czyszczenia ekranu zauważyłem że pod ekranem w miejscu gdzie zaczyna się okalający plastik zrobiło się wybrzuszenie (mikroskopijne) i ciężkie do zaobserwowania nawet z bliskiej odległości jednakże wyczuwalne palcem. Nie jestem do końca pewien czy jest to odprysk tego plastiku lub po prostu coś się przykleiło ale niezbyt podoba mi się to na telefonie. Dodatkowo na ekranie zaczynają mi się robić mikrorysy ale to wiadome że jak najszybciej muszę kupić folie + pokrowiec. Zaznaczam że na szmatce którą czyściłem ekran nie było ostrych okruchów, tak samo nie spadł mi, nie uderzył o żaden przedmiot no i staram się z nim obchodzić jak z jajkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon mam od tygodnia. Następca dla mojego HTC Desire HD (którego bede chciał sprzedać) i jestem pod bardzo dużym wrażeniem. Nie podoba mi sie tylko fakt że poza tym że jest to SENSATION z ekranem TFT Lcd i wiekszą ilością pamięci Ram, elefon jest zdecydowanie wolniejszy. Nie umiałem wytrzymać na Stockowym romie robiąc wszystko by w jakiś sposób wgrać działający w 100% rom oparty o ICS. I udało mi się w tydzień. Mam wszystko... poza OC processora czego się nie potrafie doczekać na żadnym działającym kernelu (100% 3d/2d work)

Bateria mimo posiadania aż 1750ma/h leci strasznie szybko. Ktoś miał na forum problem z odpalaniem Modern Combat 3. Gameloft zrobił sobie po prostu jaja i na EVO 3D instaluje wersję z Shaderami i motion blur (tej wersji nie ma nawet na galaxy TAB) dlatego tak przycina i jest niegrywalna. Na Moim desire HD działała idealnie ale bez tych efektów. Nie rozumiem troche tego zabiegu. Jesli ktoś zna solucję na ten problem chętnie wysłucham.

Ah i na koniec obudowa. est tak spasowana że chyba upuszczenie telefonu z 40cm na dywan zaowocuje jej rozleceniem się na części. Dwa palce wystarcza by ją całą ściągnąć. Lekko odstaje u mnie od ramki po stronie usb, wkurza to troche.

Najbardziej zastanawiający jest fakt że Ekran Evo3d jest poryty Gorilla Glass, co czuć podczas dotyku. Ale bardzo łatwo można go porysować. Kapsel i klucz nie zrobily mu nic, lecz podczas pobytu w kieszeni zrobilo się kilka mikro rys. Ktoś potrafi to zrozumieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymi

no z tym gorilla sa takie jaja niby jest ale jakos duzo nie daje, czytalem juz wiele przypadkow, ze sie komus latwo porysowal.

moze nie ma tego gorilla a jakis serwis zle napisal i sie rozeszlo ? bo to az nie mozliwe zeby tak latwo sie rysowal, albo tez jest opcja ze niektore modele maja a inne nie.

ze spasowaniem obudowy tez wedle mnie jest dupnie, bo u mnie tez skrzeczy obudowa w okolicy usb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gorilla jest. Bo czuć go pod palcami. To dosyć charakterystyczne odczucie. Ale najlepsze jest to że próbowałem przejechać dosyc mocno kluczem u dolu ekranu i NIC, ani ryski. telefon pół dnia w kieszeni, a u nagle mikoskopijne zarysowanie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Sensation ma inny ekran? Ponoć barwy są żywsze czy coś, ale evo ma ponoć slcd z bravia engine (który ma gorsze kąty widzenia i kontrast niż ips lcd), ale i tak wolę evo z 1gb ram i tym wyglądem co ma, bo Sensation mniej mi się podoba.

Klapki i odpryski będą naprawiać na gwarancji, mi się nawet nie chce teraz wysyłać go. Poszukam tylko folii i case..

A mi się wydaje że evo nie ma goryla, dla mnie to rybka bo i tak folie zawsze jakaś kupuje. Poza tym htc podało które modele mają, a evo może mieć szkło czy coś utwardzonego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iHusky

Możliwe, ale najciekawsze jest to że dopiero teraz ten odprysk (wybrzuszenie się zrobiło) a niczym ostrym nie przejeżdżałem by ściąć plastik w tym miejscu lub coś w tym stylu, niby jest to mały ślad (w dodatku ma kolor biały jak się patrzy pod światło) ale to zawsze pogarsza wygląd telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

A ten plastik okalający ekran to nie metal pomalowany matową farbą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

To nie plastik to jest tak jak mówisz metal pomalowany matową farbą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi