Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wakacyjny konkurs fotograficzny Czytaj więcej.. ×
Salas_

Note Edge pęknięta szybka.

Rekomendowane odpowiedzi

Salas_

Obyś miał rację ;)

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adif1

Zależnie od temperatury jeżeli pęknięcie jest na tyle głębokie ton może się rozejsc

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shly

a gdybyś wymienił samo szkło bez modułu?nie znam się zbytnio, ale było to popularne za czasów S3

http://allegro.pl/szybka-lcd-ekran-samsung-note-4-n910-edge-wymiana-i5822959093.html

gość pisze ,że wymienia też, myślę ,że warto zapytać co i jak :)

Edytowane przez shly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@shly A później kolejny temat na forum "nie działa dotyk" lub "brak reakcji wyświetlacza na dotyk" itp. A wszystko temu, że chciałem zaoszczędzić kilka zł i wymienić samą szybkę u Heńka na zapleczu w komisie. Gdyby ta operacja była by prosta i nie niosła za sobą ryzyka nie działania wyświetlacza to chyba by była możliwość zrobienia tego w serwisie no nie ? Ale jak wiadomo autoryzowany serwis się tego nie podejmie bo prawdopodobieństwo że będzie chodzić coś nie właściwie przy wymianie samej szybki jest 90 % jak nie więcej. Kiedyś rozmawiałem też z pewnym Heńkiem z komisu w mojej miejscowości i powiedział, że wielu ludzi przychodzi do niego z pękniętymi ekranami i chce wymienić samą szybkę a on ich odsyła bo wie, że taka operacja nigdy prawie się nie udaje żeby wszystko działało jak fabrycznie. A gościu szuka jeleni w aukcji i mydli oczy, że wszystko będzie pięknie ładnie, że wklei i nie ma problemu tylko później niech nie będzie zdziwienia że dotyk działa jak chcę albo wcale przestanie działać.

Edytowane przez djcygan2009

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Salas_

Dobra póki co nie będę nic z tym robił i zobaczymy co będzie. Ceny może spadną niedługo albo będzie jakaś pewna wymiana samego szkiełka.

Pozdrawiam

Edit
    Wszystkie chyba serwisy Samsunga zaliczyłem telefonicznie i ceny są od 1010 zł do ~ 1200 zł. Także na razie tak jak pisałem dam sobie spokój.

Ale sprawę mam. Jakie byście etui polecili? Jakieś typu slim tylko. Żeby mocno nie pogrubiało telefonu.

Pozdrawiam

Połączyłem posty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adif1

@@shly A później kolejny temat na forum "nie działa dotyk" lub "brak reakcji wyświetlacza na dotyk" itp. A wszystko temu, że chciałem zaoszczędzić kilka zł i wymienić samą szybkę u Heńka na zapleczu w komisie. Gdyby ta operacja była by prosta i nie niosła za sobą ryzyka nie działania wyświetlacza to chyba by była możliwość zrobienia tego w serwisie no nie ? Ale jak wiadomo autoryzowany serwis się tego nie podejmie bo prawdopodobieństwo że będzie chodzić coś nie właściwie przy wymianie samej szybki jest 90 % jak nie więcej. Kiedyś rozmawiałem też z pewnym Heńkiem z komisu w mojej miejscowości i powiedział, że wielu ludzi przychodzi do niego z pękniętymi ekranami i chce wymienić samą szybkę a on ich odsyła bo wie, że taka operacja nigdy prawie się nie udaje żeby wszystko działało jak fabrycznie. A gościu szuka jeleni w aukcji i mydli oczy, że wszystko będzie pięknie ładnie, że wklei i nie ma problemu tylko później niech nie będzie zdziwienia że dotyk działa jak chcę albo wcale przestanie działać.

Ja pierdziele. Szkoda slow na takich ludzi jak Ty myslisz ze samsung ma czas na babranie sie z wymiana samego digi? Oni takie cale ekrany maja za grosze i wiecej zaplaca za poswiecony czas pracownika ktory to wymienia zreszta byl kiedya temat na xda gdzie bylo opisane ze po wymianie ekranu sa naprawiane i znow wkladane do nowych telefonow, zauwaz ze nigdy po wymianie nie dostajesz starego ciekawe dlaczego prawda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jak Ty myslisz ze samsung ma czas na babranie sie z wymiana samego digi?

Wskaż mi gdzie napisałem, że autoryzowany serwis bawi się w wymianę samego digitizera ? Akurat wymianę wyświetlacza w swoim telefonie mam za sobą i wiem, że się wymienia cały moduł wyświetlacza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adif1

@djcygan2009

Przeczytaj swoj 'dlugi' post i zrozumiesz gdzie popelniles blad

Nie cytujemy całego posta poprzedzającego - @[nazwa użytkownika] wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Salas_

Spokojnie Panowie.

Wracając do pytania... Jakie etui? :) coś typu case ringke co mam na nexusie 4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Salas_

Co do pytań związanych z Etui, tu jest odpowiedni temat do tego.

http://forum.android.com.pl/topic/209625-etui-pokrowiec-futeral-kabura-dla-note-edge/

Made in Tapatalk Galaxy Note 4 ByCygano

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi