Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wakacyjny konkurs fotograficzny Czytaj więcej.. ×
Salas_

Note Edge pęknięta szybka.

Rekomendowane odpowiedzi

jak Ty myslisz ze samsung ma czas na babranie sie z wymiana samego digi?

Wskaż mi gdzie napisałem, że autoryzowany serwis bawi się w wymianę samego digitizera ? Akurat wymianę wyświetlacza w swoim telefonie mam za sobą i wiem, że się wymienia cały moduł wyświetlacza.

Dokładnie :)  , autoryzowany serwis wymienia cały moduł wyświetlacza nie ma czegoś takiego jak wymiana szybki bo po prostu telefon wracał by s powrotem do serwisu po czasie . Nikt nie bawi się w wymianę jakiś tam szybek jedynie takie komisy typu u heńka w warsztacie w piwnicy .

Sam jak kiedyś szukałem do S5 mikrofonu dzwoniłem po Pomorskim ,Zachodniopomorskim w S5 trzeba odklejać ekran tak jak w N4 od ramki by wymienić np mikrofon a ja gwarancji nie miałem to żaden autoryzowany serwis nie chciał podjąć się naprawy bo dawali 50% szansy że szybka pęknie podczas demontażu i będzie trzeba kupować cały nowy moduł wyświetlacza a cena wtedy będzie ponad 1000 zł i się nie opłaca naprawiać .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adif1

@@adamus2006

Dosc ciekawe mam s1 i s3 ktore maja wymieniony digi u pana 'henka' telefony maja wiecej niz 3 lata i dzialaja perfekcyjnie :) takze pitolenie

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez djcygan2009
    Nie cytujemy całego posta poprzedzającego - @[nazwa użytkownika] wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Salas_

Może loteria? Boję się zaryzykować.

Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zdecydowanie bym zaryzykował i wolał bym mieć cały wyświetlacz niż popękany. Sam miałem taka samą sytuacje ale wtedy jeszcze nie było takiej opcji dla tego sprzedałem i kupiłem drugiego ;) Gdyby w tamtym czasie była taka opcja to bym wymienił digitizer. Kolega w Note 3 wymienił i wszystko śmiga już od roku ja teściowej wymieniłem w S4 i też wszystko śmiga jak należy a propagandę można wsadzić miedzy książki. Co ci szkodzi zaryzykować 100-200 zł ?? i tak szmelc i tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Salas_

Już Ci mówiłem nie ma co się zastanawiać tylko albo naprawić to porządnie zgodnie ze sztuką czyli wymienić cały moduł wyświetlacza w autoryzowanym serwisie albo jak Ci nie przeszkadza nic nie rób. Note 4 to urządzenie premium i zasługuje na naprawę klasy premium a nie stosowanie pół środków byle taniej.

Moja rada taka nie oddawaj do Heńków z zaplecza którzy zrobią Ci to za 100 - 200 zł przy piwie z biedry. Może być tak, że po tej "naprawie garażowej" będzie jeszcze gorzej i wtedy nie dość, że dałeś zarobić dla Heńka to i jeszcze drugi raz wydasz na naprawę normalną w serwisie. Skoro szkoda Ci kasy a wyświetlacz działa jak należy i po za rysami nic nie ma to nie rób nic a jak chcesz zrobić zrób tak jak na to Note 4 zasługuje. Ale decyzja należy do Ciebie i Ty ją podejmiesz, ale przestrzegam Cię tak bo 3 lata temu wstecz nie znając życia zaniosłem telefon do takiej szopy naprawczej, od tamtej pory nigdy więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@adif1

Abstrahując od dywagacji o sensie wymiany, nie dostajesz wyświetlacza ponieważ jest to wymiana gwarancyjna i części są ewidencjonowane i do zdania.

Wymień sobie odpłatnie a serwis odda Ci uszkodzoną część.To tak BTW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shly

1000zł za wymianę ekranu to dużo, ja bym ryzykował albo sprzedał i poszukał nowego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Salas_

Tego praktycznie nie widać jak się świeci... Na białym tle trochę. Pod kątem troszkę może gdy jest zapalony i mocnej jak jest zgaszony. Głębokie pęknięcia nie są, więc niech będzie jak jest póki co.

Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Salas_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@djcygan2009 

Wiem, że odgrzewam kotleta, ale po prostu nie mogłem się powstrzymać czytając te bzdury co wypisujesz. W każdym amoledzie odcinasz samo szkło, więc jeśli odetniesz to zgodnie ze sztuką, to nie ma prawa nic wariować, ani nie działać, bo dotyk zostaje oryginalny (jest sparowany z ekranem, nie da się go wymienić). Wymienia się tylko samą szybkę, którą możesz robić na klej światłoutwardzalny, albo w bogatszej wersji którą serwisy też stosują na plastry kleju. Całość umieszczasz w autoklawie, tak jak robią to Chinczyki i gwarantuję Ci, że jeśli się nie znasz na tym to nie odróżnisz oryginalnego wyświetlacza od regenerowanego. Tak apropo to 50% wyświetlaczy do s4 is5 z portalu aukcyjnego są regenerowane. Dzień w dzień rozklejam Samsungi i tak jak w każdej dziedzinie, jeśli się ma wiedzę to nie stanowi to problemu dla tej osoby, więc proszę nie pisz głupot, że lepiej wydać 1000 zł zamiast 200 zł, bo to jest dla mnie kompletna głupota i wywalanie kasy w błoto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@damianos071993

To proszę bardzo, wskaż autoryzowany serwis Samsunga, który wykona naprawę pękniętej szybki sposobem który opisujesz ?

Dnia 7 grudzień 2016 o 01:25, damianos071993 napisał:

więc proszę nie pisz głupot, że lepiej wydać 1000 zł zamiast 200 zł, bo to jest dla mnie kompletna głupota i wywalanie kasy w błoto.

Nie którzy są świadomi za co chcą zapłacić, i sztandarowe hasło aby "najtaniej" nie przyświeca im na każdym kroku.

Edytowane przez djcygan2009

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi