Skocz do zawartości
Xender

Gdzie zgłaszać reklamacje?

Rekomendowane odpowiedzi

Xender

Mam telefon z konkursu więc do sklepu nie oddam, pozostaje serwis LG. Znacie jakiś w Łodzi? Jak to załatwić ewentualnie przez internet?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z tego co wiem jedyny jest w Mławie serwis Lg, powinieneś znaleźć dane na google, Wyślij kurierem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xender

Gadałem na czasie z pomocą od LG i podobno w Łodzi jest autoryzowany serwis. Chyba nawet kojarzę ten serwis, oddawałem tam kiedyś motorole i sony ericssona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aa no chyba, ze, ale jak ja wysylam telefony klientow na gwarancje, to tylko Mlawa, zreszta moja firma ma umowe wylacznie z ta firma jezeli chodzi o LG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xender

Poszedł na gwarancję. Mam nadzieję że pomogą bo to są problemy widoczne jedynie podczas użytkowania telefonu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co się stało jeżeli można wiedzieć? dokładnie opisałeś problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xender

Problemów było kilka:

-Wifi prawie zawsze nie uruchamiało się, musiałem restartować telefon. Co ciekawe mój telefon zaraz po nabyciu nie miał tego problemu

-Często podczas przesyłania plików przez BT dochodziło do przerwania transferu

-Samoczynne restarty

-Blokowanie karty sim. Czyli telefon sam blokował sim i żądał pinu. Było to o tyle niewygodne że mogło się to stać gdy miałem telefon w kieszeni a ja kompletnie nieświadomy byłem przez dwie godziny niezdolny odbierać połączeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem ciekawy co odpiszą jak telefon wróci, czy "w telefonie nie wykryto zgłaszanej usterki..." abo, że "wgrano nowe oprogramowanie" i na tym koniec... Daj znać co i jak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xender

Na stronie pokazującej status mam taki komunikat:

Uprzejmie informujemy, iż proces obsługi serwisowej telefonu znajduje się w etapie końcowym. Wstępne pomiary diagnostyczne pozwoliły ustalić przyczynę występowania zgłaszanej usterki.

W tym przypadku czas naprawy wydłuży się ze względów technicznych/logistycznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

takiego komunikatu to jeszcze nie czytałem, ale domyślam się po opisie, iż trochę na części poczekasz... ciekawe jakie bebechy wymienią, części użyją

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi