Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Mumcio1977

Nexus 6 - folie ochronne/szkło na ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Co prawda porządnej foli jeszcze chyba nie ma, ale zakupiłem dzisiaj szkło, folia Nillkina Amazing H+ (cena 48 zł + koszt wysyłki), całość estetycznie zapakowana i od razu widać, że mamy do czynienia z produktem wysokiej jakości :) Jutro będę zakładał i dam znać jak się sprawuje :) Jak ktoś testował inne rozwiązanie to proszę o info. :)

Założyłem, wszystko ładnie i pięknie, fajnie się palcem po tym sunie, czyści i w ogóle ale niestety po bokach nie przylega dokładnie, nie przeszkadza to w użytkowaniu ale raczej brzydko wygląda, założyłem ją raczej dobrze bo nie ma zbyt dużego manewru by ją przesuwać czy to w lewo czy w prawo, no nic kupie teraz szkło Benksa i zobaczymy :)

Edytowane przez pczepnik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kapcun

Witaj

miałem identyczny problem z tym szkłem. Polecam za to Orzly - wszystko idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

♥♥♥♥cze :) miałem ją kupić a kupiłem Benksa, mam nadzieję, że wszystko będzie ok bo nie są tanie a 48 zł już w błoto poszło :(

---------- Post dołączono o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

No i niestety sytuacja z Benksem się powtórzyła, te szkła są po prostu źle docięte. Poza tym są one identyczne bo je przykładałem do siebie. Jedyny plus to sposób w jaki są zapakowane. Pełen profesjonalizm :) Straciłem ponad 100 zł i zostałem bez folii/szkła na ekranie, więc jak nie chcecie się wkur..c to ich nie kupujcie. Pozostała mi ostatnia folia/szkło którą zakupiłem Orzly :) Mam nadzieję, że będzie ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kapcun

Orzly będzie ok. Nillkin i Orzly to jedyne prawidłowo docięte szkła na jakie trafiłem. Z tym, że Nillkin odstawał na krawędzi (jak wspomniano powyżej).

Co do Orzly. Wczoraj spadł mi telefon. Pękło szkło ochronne (wcześniej miało ryse od kluczy), ale ekran cały :) Chyba spełnia swoje zadania.

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nillkin jest identyczną folią jak Benks tyle, że w innych opakowaniach. Nie polecam żadnej z nich. Już napisałem do sprzedawcy, zobaczymy jak mnie potraktuje bo sam wspomniał, że klienci narzekają, że krawędzie nie dochodzą >:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pisałem do 3mk kiedy w ich ofercie znajdzie się folia i flexiglass do N6.

niestety jeszcze nie mają wzornika ( czyli, nexusa 6 )

nawet dostałem propozycję żeby im swój egzemplarz wypożyczyć na 3 dni.

w zamian dotną, nakleją co tylko sobie bym zażyczył na mój tel. ( i przy okazji wprowadzą na rynek nowy produkt )

niestety to już nie jest możliwe, wczoraj sprzedałem N5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też pisałem i też dostałem propozycję ale się zastanawiam, możliwe że im wyślę w przyszłym tygodniu.... Trochę mi szkoda się rozstać z telefonem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Założyłem Orzly i jest ok, ona jest po prostu mniejsza ale wystarczająca :) więc jak chcecie zaoszczędzić to ją polecam :) a co do pana który mi sprzedał poprzednie folie Nillkina i Benksa to niestety temat olał, zresztą tak myślałem, że tak zdobi :) kasa się zgadza :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kapcun

Mumcio, czy Tobie również tłumaczył, że sprzedał tego dużą ilość i jesteś pierwszą osobą, której coś odstaje i to na 100% Twoja wina??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi