Skocz do zawartości
Mumcio1977

Nexus 6 - folie ochronne/szkło na ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam HD + już około pół roku, przylega idealnie. Jednak myślę o zmianie na flexi

N6&TT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kepa416

Czy ktoś ma porównanie Nillkina do innych foli tańszych i dostępnych u nas na allegro? Miałem na G2 i byłem bardzo zadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kepa416

Czy problem nieprzylegania szkła od 3mk został rozwiązany tzn. czy szkło zostało skrócone? Ostatnecznie czy problem jest taki sam w wersji Flexi i Hardglass?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam flexi i przylega dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kepa416

@up

I ja po kontakcie z 3mk taką zamówiłem

Dotarła paczka folia leży na wyświetlaczu było ok. Dziś po całym dniu w kieszeni boki odeszły. Gdyby była 2mm krótsza i 1mm węższa było by ok. Druga sprawa mam wrażenie że przy skrolowaniu (tablica FB albo instagram) ucieka dotyk mimo ciągłego kontaktu z wyświetlaczem.

Edytowane przez kepa416
    Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja nosze telefon w etui wiec nie wiem jak to szklo sie zachowuje podczas noszenia golego telefonu. mysle ze winne sa tutaj zaokraglone brzegi ekranu, a nie sama folia. jak beda zmniejszac jej rozmiar to nie bedzie chronic ekranu. jak zle reaguje dotyk to pewnie powierzchnia jest wilgotna albo brudna. mialem kiedys podobny problem na lumii z folia matowa, nie wiem czy to wina digitizera czy folii ale na nexusie nigdy takich niespodzianek nie mialem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kepa416

Nie no powiem szczerze ewidentnie jest coś nie tak z szkłem od 3mk. Przeglądając tablicę na FB widzę że wykonując te same ruchu czasem złapie tak że przerzuci kilka postów a czasem ledwo co ruszy ekranem. Druga sprawa strasznie jest na elektryzowana. Wystarczy że telefon położę na łóżku i wszystkie paprochy przyciąga. Trzecia sprawa że po aktualizacji na Androida 6 zdarza się że zbliżę palec do ekranu i naciska się sam przycisk lub uruchamia pisanie gestem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli wychodzi na to że nie ma dobrego produktu dla 6tek w kategorii szkło haftowane ? Nie ma na tyle dobrego żeby pedantyczni użytkownicy nie podnosili sobie ciśnienia najpierw przy zakładaniu, następnie w użytku..

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam flexglass od @@3mk folie ochronne i sobie chwalę, świetnie spasowane, przylega jak należy, a to że trzeba być starannym przy naklejaniu to chyba oczywiste :) samo się nie zrobi dobrze. N6 ma tą przypadłość, że szkło na krawędziach jest zaoblone i folie na to nie zachodzą, ale ta flex jest akurat do tego zakrzywienia. Wycięcia na głośniki, kamerkę, czujniki są precyzyjne.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaatzek

@@TorGal17 Mógłbyś wrzucić fotkę jak to wygląda? Palcuje się tak samo jak szło?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi